La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

konto usunięte

17

Owsiak dodał info że po wypowiedzi tego gościa od majteczek mają mnóstwo zamówien na płytę Kultu z Woodstock. Gloria Artis dla Bayer Full. Polacy są czasami niemożliwi!

konto usunięte

13

@Janiama To tak działa w przypadku dobrych i wartościowych artystów.

Usunięcie piosenki Kazika z lity "Trójki" tylko nagłośniło jej popularność. Podobnie ze słowami gościa z Bayer Full, który tym samym napędza sprzedaż Kultowi.

I bardzo dobrze. Kazik wielkim artystą jest. Cenię go bardzo.

1

@Janiama No i moja wiara w ten lud nadal żyje, z największą przyjemnością dołączam się do tej akcji i również sobie zamówię.

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87 Kupiłem właśnie bilet na koncert Kultu w Gliwicach :D

0

@NeroTFP Jaka cena?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Zostały już tylko na trybunie za 100 zł.

1

@NeroTFP Jak będę w domu to się zorientuje co i jak bo ostatnio byłem z 2 lata temu i chętnie bym sobie poszedł, a do Gliwic mam w miarę blisko.

5

@Janiama w dobie całego tego syfu Kazik pokazuje że ma jaja tam gdzie być powinny, i że bez płaczu i włażeniu w du..e potrafi sobie radzić, i trzymać się swoich wartości. Dziś zapieprzam do Empiku kupić jego płytę.

2

@NeroTFP @MesQueUnClub_87 uuu witam gliwickich sąsiadów :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?