- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
5
Przyganiał kocioł garnkowi xD
5
@IronSanHybrid kompletny brak argumentów więc trzeba jakoś zabłysnąć przed elektoratem - krzyknąć o targowicy, popieraniu Niemiec i można wrócić do partyjki w CSka
0
@IronSanHybrid sapie w czarnej masce jak vader.prl bełkot.
0
Dziś postawili barierki i kupę policji przed Sejmem kobiet się boją :)
0
@Borneo To jest polski parlament, mają ich nie chronić?
0
@inViNcibl3 tych kobiet podczas pandemii nie powinno tam być.Wyprowadził je kaczynski narażając je.Tak powinien wziąć to na klatę i nie ustawiać policji
0
@Borneo A one wyprowadziły "obrońców kościoła" przed kościoły. Powinny wziąć to na klatę i iść na czołówkę. Czy tutaj to nie działa?
0
@inViNcibl3 nie to zrobił pis z biskupami id kilku lat.Ważną osobą w tym to jest też para biznesmen Rydzyk i jego poseł w solidarnej Polsce ziobro bo oni z pisem także rozwalają kościół.A ziobro ze swojego ministerstwa orzelewa mu publiczną kasę.Poza tym frańciszek jasno powiedział Boga nie potrzeba bronić wynika to z tego ze przez lata za wiarę ginęli ludzie.Bóg ich o to nie prosił aby wychodzili gdziekolwiek tylko prosił o to kaczyński w przemówieniu w sejmie.Na dodatek wraz ze slużbami.
0
@Borneo A myślałem, że wyszli, bo kilkadziesiąt murów kościelnych zostało zdewastowanych i kilkanaście mszy przerwanych. A to jednak wina Kaczyńskiego, mimo tego, że jego wypowiedź była po pierwszych akcjach.
0
@inViNcibl3 no to źle myślałeś.Gdyby kaczynski z pusem nie łamał by konstytucji nie działałby ten trybunał konstytucyjny nie konstytucyjnie wybrany z pania mgr gotującą prezesowi obiadki która powinna być niezależna druga osobą yo komunista prokurator piotrowicz a trzecia pawlowicz
Która powiedziała na komisji sprawiedliwości że wie ze łamie konstytucje ale tak chcę partia i ona zagłosuje.Raz że jest to nielegalne zgodnie z wolą Kaczyńskiego i to on wyprowadził kobiety jak i wyprowadził policje i kiboli, i Najmana;)
Natomiast zamiast myśleć o murach przejmij się kościołem bo nie orzypadkiem spada liczba kapłanów i wiernych.Jest to za sprawą biskupów i pisu z ziobrem.Obejrzyj sobie film zalecany przez watykan z hopkinsem 2 papieży z hopkinsem jak Ratzinger rozmawiał kilka miesięcy o przekazaniu władzy Franciszkowi.Bo zdał sobie sprawę że kościół idzie w dół i wymaga reform a on nie jest wstanie tego zrobić.Ratzinger to konserwatysta a francuszek ma zreformować kościół.to co robi pis z ziobrem biskupami jest tym co ma zmuenić franciszek.Decyzje już co do jednego pedofila biskupa poszły następne też będą.
Kolejnym filmem opartym na faktach jest kler są tam pokazane grzechy kościoła od pedofili polityków na ambonie co jest niezgodne z prawem kościelnym i 2 filmami siekielskiemi.Wtedy możemy pogadać o co robi pis z kościołem i czego broni.Bo na dziś jest tak że pomalowane budynki to kościół może sobie odmalować albo zbudować od nowa caly kościół biedni nie są.Natomiast wiary tam nie ma.Nie jest tu winie Bóg on jest ok.Obsługa na ziemi jest do wymiany.Czyli trzeba zmienić Call center.
0
@Borneo Nie musisz mnie przekonywać, że PiS jest zły i kościół wymaga reformy. Ale fajnie, gdybyś nie był zaślepiony tą nienawiścią i spojrzał na komentowane sprawy z daleka.
0
@inViNcibl3 widzisz czy to jest nienawiść to dobre pytanie.Ja bym powiedział że jestem wściekły na nich.To jest stosowniejsze określenie.Odpowiem ci dlaczego ja pamiętam jeszcze czasy komuny i kościół który był azylem ludzi.Pamiętam komunę mechanizmy jedzenie na kartki stan wojenny,Kolejki po benzynę itp do głowy mi nie przyszło ze ktoś po tym wszystkim jest wstanie wracać do komuny dostosowanej do dzisiejszych czasów.Bo innego określenia na to nie znajde.Tzn pójdą na tyle ile ludzie im dadzą.Teraz jak przemyślisz Polaków liberum veto,zabory, 2 wojny światowe, komune i teraz ludzie kupują kaczyńskiego i biskupów.To muszę uczciwie przyznać i to z bólem że tak głupiego narodu jak polacy to ja dawno nie widziałem.A akurat byłem na szkoleniu neuroligwinstycznym i mega ciężko słucha się biskupów i pis także mszy.Gdzie manipulacji i socjotechniki jest na każdym kroku.Wychodzi Morawiecki który ma 2 wyroki sądowe za kłamstwo mówi o uea akurat zasady ue miałem na kiźminskim i nawet wniosek o dopłatę uczono mnie wypełniać w zasadzie każde zdanie jest do sprostowania.Dziś jeśli wierzyć sądarzy większość polaków jest za tym aby kasa noe była powiązana z praworządnością.Ja się pytam jak to.Pis planuje nie przestrzegać praw obywatela.i obywatele się na to godzą!!!!co to za społeczeństwo!!!tak się przegrywa państwo.Naprawdę głupszego społeczeństwa nie widziałem.Nie potrafimy się rządzić.Inne państwa nie mają problemów z praworządnością a pis ma.Bo ja nie traktuje pis jako polski.Nie popieram ich polityki i nie utożsamiam się z tym ugrupowaniem.Reakcja na to jest szczera i alergiczna.jeszcze jedna rzecz kaczyński nie rozumie jednej rzeczy silny naród to naród zjednoczony.za on na zjednoczenie nie ma szans bo on sxuka wrogów na zewnątrz ue wewnątrz opozycja węwnetrzni wrogowie gowin ziobro,oraz grupy społeczne lekarze kobiety nie pelnosorawni, lgbt,nie dawno rolnicy i wyciąga kolejnego wroga hak potrzebuje.Mamy to co mamy.Swoją drogą początek ostrego podziału to był lech Kaczyński na wawelu za to także odpowiada Dziwisz.Czyli kościół plus pis.Oczywiście argumentów jest na godz. Mam prawo być na nich wściekły i jestem to komunikuję.Tak jak ludzie na ulicach.