- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
2
Jak słyszę tego całego Boxdela, że ten Kasjo miałby szansę z Normanem Parke w boksie, to ręce opadają.. Mam nadzieję że to na promocje ich ewentualnego pojedynku, bo jeśli serio tak tam myślą to grubo się gotuje pod kopułą.
0
@Zieliniak Oczywiście, że to promo ;D
1
@4drian0 No tak myślę, ale mówi to z takim przekonaniem na twarzy że jestem przerażony.
0
@Zieliniak To jest promo. Ciekawe, czy ten dzban Boxdel faktycznie myśli, że będzie mógł sprowadzić Khabiba do fame mma xD
0
@Zieliniak To masz słaby research, bo Don Kasjo walczył w boksie amatorskim z vicemistrzem olimpijskim i przegrał na punkty, plus ma około 50 walk amatorskich. Nie wiem czy widziałeś walki Parke'a ktory wywodzi się z judo czyli ze sportu chwytanego, walczył w ufc, jednak jego stójka jest bardzo przeciętna nawet jak na zawodnika MMA.
3
@skubi99 No i co? Ale Kasjo od wielu wielu lat jest żulem z youtube'a, który nie potrafił znokautować Polaka i Ambra, którzy mają w cholere gorsze warunki fizyczne. A Parke jest w treningowym sztosie. A tym gadaniem o McGregorze i Khabibie Don Menel się ośmiesza.
0
@MaTt_BarcaFan No Parke to jest w mega treningowym sztosie XD Chyba słabo go śledzisz. Może i się ośmiesza, ale jednak w tej federacji chodzi o to, że gadać takie rzeczy.
0
@skubi99 Noo, ale chłopie Parke jest zawodowcem z KSW, a kim jest Kasjusz?
0
@MaTt_BarcaFan Chłopie KSW to jest federacja mma, on chce z nim walczyć w boksie, to jest zupełnie inna dyscyplina. Ale co mam tłumaczyć laikowi? Kim jest Kasjusz pod względem sportowym? Brązowym medalistą Mistrzostw Polski w boksie w kategorii 81 kg.
0
@skubi99 Chłopie, ale ja to wiem wszystko. Te osiągnięcia był bardzo bardzo dawno temu. Kasjuesz od dawna nie jest sportowcem. Jest menelem i tyle. Jak jest taki dobry to dlaczego nie mógł znokautować Polaka, który był o głowę niższy i 10 kilo cięższy?
0
@MaTt_BarcaFan Nie wiem, czy 5 lat temu to tak bardzo bardzo dawno.