- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
0
Co do Don Kasjo i jego słów to bardzo dobrze że szczeka. Bob Arum właśnie ma pretensje do jednego z najlepszych zawodników świata Terence Crawforda że ten siedzi cicho, nie potrafi się promować na twitterze czy instagramie i przez to musi dokładać do jego walk. Sam poziom sportowy nie wystarczy niestety taki biznes a Don Kasjo granicy nie przekroczył. Nikogo nie pobił czy chyba nie naubliżał, jakieś zaplecze bokserskie ma, więc jeśli w taki sposób chce się promować to proszę bardzo
4
@Kusco15 nie naublizał? on wyzywa wszystkich od debili i wkońcu trafi kosa na kamień, czekam na ten moment. typ jadł kiełbase z grilla pod prysznicem dalej sie nie bede na jego temat wypowiadał, to nie jest żaden sportowiec, mówi, że przed walkami melanżuje. Co do promowania masz racje Conor to robił zajebiscie :P
0
@Kusco15 Noo spoko to jest freakowa gala. Kupiłem ppv i będę oglądał bo mnie to bawi. Natomiast Kasjo nie jest dla mnie wiarygodny bo obsrał zbroję i ucieka do boksu bo wie, że Tyburski, czy Lupa zabiliby go w mma.
2
@NaFazieHitman Noo to prawda. Ciśnie wszystkich. Pomówił Najmana ostatnio i sprawa trafiła do sądu.
1
@NaFazieHitman Znaczy ja go nie śledze dlatego napisałęm "chyba". Jeśli wyzywał od debili to jeszcze light są tacy co dla sławy życzyli rywalowi śmierci czy wyzywali od najgorszych
0
@Kusco15 Dokładnie tak jest. Gość jest wariatem ale szokuje i ubliża wszystkim i czepie wielką kasę na tym.
2
@MaTt_BarcaFan Fajne podejście. Jak była pierwsza gala Fame też pisałem że po co promować patologie itp. Trzeba to traktować jak jakiś wrestling czy film akcji i tyle.