La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 512 Culés

25

Krótki zwiastun tego jak Pedri mieszka w Barcelonie. Piłkarz przyznał, że mieszka z bratem, który przyrządza mu posiłki. https://streamable.com/s8e2t9

1

@BarcaInfo Tak to jest jak się człowieka nie nauczy robić samemu jedzonka ;vv

0

@BarcaInfo braciak jaki podobny jakby bliźniak

7

@BarcaInfo w Hiszpanii to chyba każdy ma chatę z basenem :p

0

@BarcaInfo
Ja nie rozumiem dlaczego Barcelona trzyma się tak Konami...
I tak każdy wie, że wszyscy zawodnicy grają w Fifę a nie w PES'a.
Druga sprawa.. czy czasami nie wiąże ich umowa, że nie mogą przedstawiać swojego wizerunku korzystając z produkcji EA ?

0

@Janas11224 Jak jest gorąco to basen się sprawdza :)

konto usunięte

2

@monsterrize Konami zaproponowało po prostu lepsze warunki finansowe. Nie no bez przesady, jest ich karta to mogą przedstawiać. Swoją drogą mógłby napisać do EA i dostać prokartę.

1

@polishtoaster
Mam nadzieję, że ostatnie lata z Konami.
EA zdecydowanie lepsza opcja, myślę, że finansowo też dało by radę się dogadać.
Chciałbym zobaczyć CN w Fifie :P

konto usunięte

0

@monsterrize Umowa z Konami jest aż do 2023, więc trzeba jeszcze trochę poczekać ;). I tak dobrze, że nie zrobili jak Juventus i nie ma teraz FC Cataluña.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?