- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
4
Koeman nie mógł być zbawcą Barcy i nie będzie. Wyniki zaczynają być podobne do tych, jakie miał w Valencii. Mam nadzieję, że jak przyjdzie nowy prezes pożegnamy tego pana. Klub z takim składem i historią nie może mieć takich wyników. I nie ważne, że przebudowa, że problemy, że to, że tamto. Każdy wyjazd to katorga niemiłosierna. Co Koeman poprawił w porównaniu z Valverde czy Setienem? Momentami gra wygląda jeszcze gorzej.
0
@blaugrana_36 w punkt, Valverde przynajmniej rotował.
8
@blaugrana_36 Koeman nie mógł być zbawcą Barcy bo ma wypalony skład gdzie dalej rządzi Messi...
0
@blaugrana_36 prawda jest taka że każdy z tych trenerów miał taki skład .
Ale jak trzon tworzą same przegrywy typu Pique , Alba , Busquets czy Messi , to daleko nie zajedziesz .
2
@Bykunn pierwszy raz daje Ci zielonego
0
@Bykunn No ale Stary - tam są zawodnicy powyżej 100 melonów. Cou, Dembele, Grizz. Jest piekielnie utalentowany Fati. Jest mega doswiadczony Messsi. I co? Nie mówię o wczorajszym meczu. Bo można przegrać. Ale ci ludzie nie portrafią wygrać z takimi tuzami jak Alaves, Getafe, przegrywają u siebie z bezjajecznym Realem. I co gorsza - zero progresu.
1
@Bykunn Oczywiście transfery mu nie pomogły, ale mimo wszystko klub pozbył się kilku piłkarzy i kilku nowych sprowadził. Problemem Koemana obecnie jest, że dalej opiera skład na piłkarzach typu Pique i Busquets. Po co sprowadził Desta jak dalej gra Roberto, który prócz tego że jest słaby w obronie to w ofensywie nie daje kompletnie nic, bo 75% zagrań to zbiegnięcie do środka? Para naszych środkowych obrońców to jeden powinien zakończyć karierę, a drugi siedzieć na ławce - Araujo powininen być podstawowym graczem (wiadomo teraz kontuzja) i do niego dać albo kogoś z rezerw (gorzej niż P-L nie zagra) albo dać drugą szansę Umtitiemu. Alba gra bo musi grać, bo nie mam innego LO nadające się do gry. W środku bardzo często dalej wystawia Busquetsa, który nie wiem czy w więcej niż połowie klubu LL miałby miejsce w 11, wzięli Pjanića to niech gra teraz z De Jongiem, niech da szansę Rikiemu. Messi też wygląda jak 7 nieszczęść, Griezzmanna to nawet szkoda komentować. Podsumowując no nie jest różowo, ten sezon pewnie będzie bez żadnego trofeum, aby nasz klub grał w jakikolwiek sposób który da się oglądać.
0
@against_modern_football Mi się tylko nie chce wierzyć, że kolejny już trener opiera skład na tych samych zawodnikach, widząc co się dzieje, z własnej woli. Po prostu nie mieści mi się to w głowie. Setien, którego w poprzednich klubach wszyscy uwielbiali u nas jest stłamszony przez zawodników, teraz z Koemanem zaczyna być to samo, chociaż on nigdy chyba nie był lubiany w szatni.