La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

1

Ale ten Messi przecież nic nie gra już. Poza tym nie lubi Antułana i tęskni za Lułisem. Odkąd kibicuję Barcelonie to przecież Messi zawsze był najlepszy i gole strzelał i w ogóle. Przyszedłem z drugiej zmiany specjalnie na mecz i ja stanowczo żądam, że mają wygrać, a Messi ma biegać. W d*** się przewraca za takie miliony, jakie on ssie z kasy klubu. Wampir! Idę po Harnasia, bo tego Messiego nie da się oglądać. Już się na pewno dogadał z Pepem. Zdrajca jeden! Zawsze najgorszy na boisku. I jeszcze sieje terror w szatni. Sprzedać póki jest coś wart. Do tego to jego spacerowanie. Nie wiem, tam się w klubie nie znają na taktyce, czy co? Chyba przełączę na Bajern. Oni to umieją wygrywać i biegają i nie mają Messiego, który im mecze zawala. A Bundesliga to wcale nie jest jakaś gorsza liga, jak tu niektórzy piszą...

konto usunięte

1

@axegrinder Okej.

konto usunięte

4

@axegrinder Miała być szydera, a wyszło w punkt

konto usunięte

1

@axegrinder Meśi jest najlepszy. Ma fajne zwody i to nie jego wina że bierze największą pensję na świecie!!! On jest skromny, a jak dają to się bierze! Ot co. Poza tym tyle lat grał na najwyższym poziomie, że teraz może mieć pierwszy skład z automatu. Wolne? Może nie jest już taki dobry, ale niech ma, a co tam!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?