La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

3

Można w sumie z drugiej strony narzekać na kadrę bo mamy braki, ale nie zwalnia to Koemana z obowiązku sięgnięcia w takiej sytuacji do szkółki po takiego Ilaixa, Ramosa Santiago czy też Konrada i Alejandro, a nie, że nagle ustawia ofensywnego pomocnika na lewe skrzydło i tam znika, środkowego pomocnika na środek obrony czy też Prawego Obrońcę na lewą obronę. Takie rzeczy tylko w Barcelonie :D

0

@Coutinho007 akurat FDJ sporo spotkań rozegrał jako stoper, wręcz tam zaczynał w poważnej piłce więc czemu nie? Dest daje radę na LO bardziej niż Firpo więc ja go rozumiem. Tylko ten Pedri na LS mi nie pasuje. Moim zdaniem trzeba zrobić wszystko by wyciągnąć jak najwięcej siana za Firpo, Braithwaita i Aleñe i dograć ten sezon uzupełniając braki Konradem, Alejandro Balde, Puigiem czy Araujo (szczególnie że wraca Umtiti). Po sezonie dojdzie za darmo Depay i Garcia. Wtedy można się zastanowić czy zostawić tą młodzież czy szukać opcji na rynku

1

@messi564 Niech najlepiej cały skład gra nie na swoich pozycjach, już się nie mogę doczekać Antosia na PS dodatkowo np czy De Jonga na ŚO zamiast jakiegoś obrońcy ze szkółki. I tak nie gramy o nic generalnie więc niech chociaż coś tu logicznego powstanie A nie Kogelmogel taki, że każdy gra nie na swojej pozycji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?