La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

70

0

@norbi77 Dlatego większość Polskich sklepów zwłaszcza z elektroniką to żart z tymi promocjami. Jeśli chodzi o ciuchy to najlepsze jest chyba Zalando. Tam w czwartek kupiłem kurtkę z 580 za 320 więc no...

konto usunięte

5

@konrad1661 Ogólnie ludziom odbija wtedy i kupują rzeczy które są im nawet niepotrzebne, więc zawsze najlepiej zrobić chłodną analizę co tak na prawdę chce i wtedy szukać sensownych promocji.

0

@konrad1661 Kiedyś z ciekawości z bratem poszedłem do "Adidasa" i przylukaliśmy kurtkę dwa tygodnie przed "Czarnym piątkiem", a potem sprawdziliśmy tego właśnie dnia...wyrysuj wymaluj - sytuacja jak z obrazka, który udostępniłem, tylko różnica była o 100 zł.

0

@norbi77 To nie Włochy, żeby były ekstra promocje. Tam można kupić markowe ubrania za „grosze”.

0

@norbi77 No najwięcej w butelkę robią sklepy stacjonarne niestety

1

@norbi77 Ciekawe w ogóle jak będzie wyglądał ten Czarny Piątek w czasie pandemii i przy tych wszystkich obostrzeniach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?