La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 996 Culés

1

Ciekawe czy jak tak dalej pójdzie to Koeman wyleci. Oczywiście należy jeszcze chwilę poczekać ale jego upartość i brak planu B są bardzo zgubne, tylko głupiec popełnia ciągle te same błędy i oczekuje innego efektu, ciągle gramy tym 4-2-3-1, ciągle grają zawodnicy bez względu na formę, nie ma ostatnio za bardzo rotacji, uparcie piłuje Puiga a styl gry to dalej ta sama sraka i 1000 podań na albi w stójce i cofnięcie się na własną połowę i stanie jak widły w gnoju. Czemu nie gramy to co za Lucho skoro pomoc jest tak mało kreatywna? W LFC poradził sobie z tym Klopp, taki Dembuś w takiej grze dużo lepiej by się czuł niż 1000 podań na alibi i stójka.

0

@Coutinho007 Jak narazie to nie ma go kto zwolnić XD
Chyba, że Messi.

0

@Wossi61FCB No nie no narazie niech jest ale zobaczymy co będzie dalej. Jego upartość i ciągle wałkowanie tego samego może być zgubne..

0

@Coutinho007 Mimo wszystko ja bym mu dal szansę do końca sezonu minimum.

0

@Coutinho007 Nie ma co oceniać trenera tak szybko. Z drugiej strony nie wywalą go z prostej przyczyny. To legenda klubu.

0

@Criss18Barca Już się rzuciło w oczy jaki jest uparty i ciągle plan A realizuje, a jak nie idzie robi właściwie te same zmiany w 90% I myśli, że mu Braithwaite w 10 minut strzeli bramkę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?