- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 672 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 672 Culés
0
Pojawiła się nowa oxfordzka szczepionka do rejestracji 70% skuteczności ale tańsza i w normalnej temp może być przechowywana.Będzie w Anglii i w biednych krajach.
Ciekaw jestem jak ruską szczepionkę ocenią Rosjanie mówią o wysokiej skuteczności ponad 90%.Szczepić się będą Rosjanie na pewno Węgry ,Syryjczycy, Iran dobrze jakby udało się obie rejestrować.Byłyby 4 szczepionki.Są jeszcze chińskie ale nie wiem czy są dobre.
10
@Borneo Ja tam zaszczepię się wszystkimi naraz, tak dla pewności.
W sumie jakieś 300% skuteczności, więc żadna korona nie będzie miała szans.
1
@Bobo25 to tak nie działa. To się mnoży. Na przykład te szczepionki maja kolejno 90%, 85%, 93% i 95% skuteczności to wiec wyjdzie 67 587 750% wiec człowieku czuj się bezpieczny
0
@DaPi coś chyba na matmie się nie uważało, bo 100%=1 więc jeśli chcesz to mnożyć to bierzesz 0,9x0,85x0,93x0,95 i wychodzi 0,6758775 (niecałe 68%).
Także lipa ;)
0
@Bobo25 hehe jak ci pozwoli organizm zrób tak będziesz super;)na poważnie zaszczepię się nie ma żadnych dowód że te szczepionki są złe i naukowcy nie zrobili swoją robotę dobrze.Nie leczę się na fb tylko u lekarzy przynajmniej są lepiej wykształceni niż fb.Przeżyłem ciężko covid 19 i nie chcę przechodzić 2 raz.Nikomu nie życzę.Covid zostawia szkody w organizmie .Brałem leki na hiv czy malarię mam się dobrze.Płuca ma się jedne poza tym nie branie szczepionki to jest utrzymywanie tego stanu co jest bankrutujących bizneznesu itp
0
@Yoshi94 nie skumałeś
0
@Borneo Ja nie powiedziałem że się nie zaszczepię. To był tylko żart.
Na chwilę obecną jeszcze nie podjąłem decyzji. Ale jeśli szczepionka będzie dopuszczona przez upoważnione do tego instytucje ochrony zdrowia to na chwilę obecną bardziej skłaniam się do zaszczepienia.
1
@Bobo25 tego Ci nie zarzucam choć żartobliwie trochę można było tak odebrać.Luz fajnie:)
1
@DaPi skumalem tylko później dzieci z LR robią błędy na kartkowkach ;)