La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

0

Czasami nie rozumiem ludzi, raz narzekają że wszystko zamykają, gospodarka upada, a z drugiej strony, że robią mało testów i manipulują ilością zarażonych. Jak tu takim dogodzić. Ja w głębi serca cieszę się, że jest coraz mniejsza ilość zakażonych, a że robią mało testów no to niestety, jest to po części wina nas wszystkich, bo nie chcemy robić testów tylko siedliśmy w domach jak mamy objawy.

0

@Xwowrak Normalnie, robisz więcej testów a gospodarki i tak nie zamykasz.

0

@tobiasson92 Widocznie nie zgłasza się więcej ludzi. U mnie na test czeka się maks 2 dni.

0

@Xwowrak Pewnie w niektórych częściach Polski czeka się dłużej. Nie mamy danych z podziałem na województwa tylko overall.

konto usunięte

1

@Xwowrak Przestali badać bezobjawowych, wcześniej jak korona pojawiła się w rodzinie to badano od razu członków rodziny, teraz musisz mieć jakieś objawy i dopiero rodzinny zleca badanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?