- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1086 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1086 Culés
5
Deweloper ze studia CD Projekt RED – Łukasz Babiel – spędził ponad 175 godzin, próbując przejść grę jeden raz. Nie zobaczył jeszcze ekranu końcowego, co sugeruje, że produkcja nie rozczaruje pod względem długości.
@macio_944 @Jakchcesz @tadzik447
Widzieli?
#Cyberpunk
8
@MesQueUnClub_87 dobra dobra,kilka godzin po wydaniu na yt już będzie walka z finałowym Bossem;). Deweloper grać nie potrafi:D
0
@MesQueUnClub_87 Pewnie zostawił kompa odpalonego i zapomniał.
2
@MesQueUnClub_87 tak, to jest czas gry na jednej postaci. A biorąc pod uwagę wielowątkowość i to, że gre można pewnie 2 razy inaczej przejść to daje do myslenia :D
4
@MesQueUnClub_87 ciekawe ile bugów naliczył przez te 175 godzin :D
0
@Bykunn Trudno powiedzieć, ale mam nadzieję, że w miarę szybko będą wychodzić aktualizacje usprawniające rozrywkę ;)
0
@MesQueUnClub_87 A to jest pewne, że szybko, tylko ważny jest stan na dzień wyjścia gry dla ludzi. Bo podejrzewam niestety że będzie kiepsko, a po tylu przekładkach premiery ludzie się mocno wkurzą
0
@Bykunn Te przekładki też zapewne nie były robione po to by dokończyć fabułę, bo myślę, że pod tym względem to Cyberpunk był już gotowy dużo wcześniej, tylko, by wyeliminować najbardziej rażące błędy i wprowadzić zmiany kosmetyczne. Grałem w króla bugów czyli "Kingdoom Come Deliverence" i uważam, że nie ma szans na to by Redsi wypuścili coś takiego na dzień wyjścia.
1
@MesQueUnClub_87 No nie dobra bez przesady :D To jest chyba fizycznie niemożliwe :D
1
@Bykunn No tam jak wjeżdżałeś do miasta to wisiały w powietrzu stoły i krzesła bo ściany budynków się nie nadążały ładować :D