La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1720 Culés

37

Oscar Mingueza prawdopodobnie jutro zagra w wyjściowym składzie FC Barcelony, dlatego trochę przybliżę Wam jego profil i to czego można od niego oczekiwać.

Oscar to moim zdaniem solidny zawodnik, który zasługuje na szansę w pierwszym zespole, jednak uważam, że nie ma potencjału na regularne występy w dorosłej drużynie. Raczej skończy się na tym, że kilka razy dostanie minuty i po tym sezonie zapewne odejdzie z Barcelony. Większy potencjał widzę w Arnau Comasie czy też Santiago Ramosie. Największą zaletą Minguezy jest wyprowadzenie piłki i w tym aspekcie radzi sobie imponująco dobrze. W poprzednim sezonie był dla mnie sporym zaskoczeniem w drużynie rezerw. Mimo wszystko dość często zdarzają mu się błędy w defensywie i w tym aspekcie ma spore braki. Często gubiący krycie i przegrywający pojedynki 1 na 1. Na jego korzyść działa też wszechstronność, ponieważ grał też na prawej obronie, a w tym sezonie wystąpił na lewej stronie defensywy. Z Dynamem powinien dać radę, ale nie sądzę, że będzie miał jakąś przyszłość w pierwszym zespole.


0

@ViscaBarca123 S.Ramos na środek obrony. Przypadek?:)

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 panie przybliż pan profil tego całego "Mateusza",bo to pewnie będzie gwiazda:D

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 zacnę odejście na pierwszych kilku metrach trzeba przyznać

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 a Oriol Busquets? Też grał na CB w rezerwach

0

@ViscaBarca123 A jak ze zdrowiem Alejandro Balde i Ilaixa?

0

@Coutinho007 Balde wczoraj oficjalnie zadebiutował w Barcy B. Otrzymał zielone światło i liczę na regularne występy w kolejnych tygodniach. Ilaix kontuzjowany i klub nie podał na jak długi okres. "Kilka tygodni" niby, więc może wrócić za kilka dni, albo za 3 tygodnie. :D

0

@Ghotti Grał mało. Jako środkowy obrońca występował głównie w Twente. Aktualnie i tak kontuzjowany.

0

@ViscaBarca123 Oki, bo ostatnio był.artykuł, że Alejandro może w 1 drużynie dostawać szansę.

2

@ViscaBarca123
Wyprowadzenie piłki ma dobre w rezerwach, gra w 1 drużynie to co innego. Jego debiut, 0 doświadczenie, słaby mental, i mogę się założyć ze jutro jego wyprowadzenie skończy się do podaniu do najbliższego zawodnika to przodu lub w bok :) Życzę mu jak najlepiej bo uwielbiam młodych piłkarzy jak wchodzą do Barcelony, ale jeżeli jego największy atut jako obrońca to wyprowadzenie piłki, to nie wróżę mu wybitnej przyszłości.

0

@ObiektywnyKibic121 Wiadomo, że w debiucie nie będzie pewnie zbytnio ryzykował. Też mu nie wróżę dużej przyszłości, ale z chęcią zobaczyłbym jak poradzi sobie na pozycji defensywnego pomocnika.

0

@ViscaBarca123 No i liczę, że Koeman na Skrzydło postawi na Konrada. Pedri widać, że w meczu z Atletico tam nie dał rady na tej pozycji i jak Dembuś na PS śmigła, szarpał i stwarzał zagrożenie, tak Pedri był duchem i nie funkcjonowała lewa strona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?