La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

3

Z drugiej strony jak przypomni sobie człowiek jakie miał początki Kloppo w Liverpoolu i ile czasu zajęło mu zbudowanie świetnej ekipy trochę uspokaja.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ale jaką miał kasę:)

2

@Janiama Początek miał ciężki bo zajął 8 miejsce, później 4, aż w końcu Maszyna zaczynała ruszać powoli. Kasę? Nie robili tam jakiś ultra transferów, Mane, Firmino i Salah to nie były jakoś mega drogie transfery, Trent ze szkółki, Robo za grosze tak jak Joe, jedynie Alison i Virgil byli kosztowni i Naby ale to za Hajs z Coutinho zabalowali.

8

@Janiama Jaką kasę? Ruszyli z transferami, jak Barca rzuciła im ponad 100 mln za Cou.

5

@kamilop Dokladnie, tam nigdy jakoś mega nie sypali na transfery kasą a jak już to balowali z Hajsu za Coutinho i wcześniej za Suareza.

0

@Coutinho007 Wytłumacz to ludzikom na tej stronie. Z jednej strony są oczekiwania zmian kadrowych oraz poprawy stylu. A z drugiej kibice oczekują zwycięstw i widowiskowej gry.
Moim zdaniem jeśli w przeciągu 3 sezonów-wariant optymistyczny- Barcelonie uda się odmłodzić kadrę i wypracować styl pozwalający rywalizować o najwyższe cele, to będzie to sukces.
W tej chwili zapomnijmy o jakichkolwiek trofeach. Cel sportowy na ten moment, to miejsce dające na koniec sezonu prawo gry w europejskich pucharach - LM bez kwalifikacji to będzie ogromny sukces.

1

@Coutinho007 Warto zaznaczyc, ze objal zespol w trakcie sezonu i bez zadnego okresu przygotowawczego poprowadzil ich do finalu Ligi Europejskiej.

2

@Jordi10 Bo tu nie na cierpliwości i nie ma zdania sobie sprawy z powagi sytuacji. Mam tylko nadzieję, że zacznie w końcu Ludwiczek sięgać do szkółki powoli bo nabtransfery nie ma kasy, ale tak to już jest jak się szata hajsem na Griemzanna, który jest graczem na pozycję Messiego np.

1

@YoNoEntiendoNada Koeman objął zespół w ruinie, pełny wypalonych gwiazd po 30, mając na szpice 1 nominalnego napastnika, który był gwiazdą Leganes i paru małolatów, oraz Piłkarzy, którzy się tu nie sprawdzili do dziś za setki milionów. Bartomeu zostawił mu tu ruinę i pokazał gest Kozakiewicza w kwestii transferów jakie chciał Koeman.

0

@Coutinho007 Koeman podjal decyzje o tym, ze woli Suareza puscic za darmo fo ligowego rywala i grac sezon bez 9-tki, niz przetrzymac Urusa na rok. Obecna kadra Barcelony kosztowala Barce nienormalne pieniadze, kiedy Klopp gral Joe Allenem czy Stewartem Downingiem, a na ataku mial Benteke, ktory w ponad 100 meczach w ostatnie 4 lata w Crystal Palace strzelil przepotezne 21 bramek.

Nie wspominajac juz o pol sezonu kontuzjowanym Sturridgu, Alberto Moreno, pol-emerycie Kolo Toure, Mignoletcie na bramce.
Pilkarze Barcy po 30 to nie sa jeszcze dziadki, a ze Koeman nie potrafi ich zmotywowac, to jego problem. U takiego Kloppa, Busquets by po prostu nie gral w ogole jakby nie zapierniczal i nie byloby wazne nazwisko wielu z tych sytych kotow pewnie by zmotywowal, tak jak i kilku innych trenerow.

Dla mnie to Koeman jest rownie nietrafionym wyborem jak transfery dokonywane przez Barce. Ida w parze po prostu.

1

@YoNoEntiendoNada Koeman o tym decydował? To zarząd decydowal o tym po za tym Koeman chciał Depaya a Bartuś tylko się uśmiechnął i pokazał mu środkowy palec, tak jak w kwestii Erica i Giniego i czyja to wina Koemana, że taką kadrę dostał, zwłaszcza i Messiego, który już jest myślami po za klubem? No nie bardzo.

0

@YoNoEntiendoNada Ja za całe zło, które dotknęło ten klub winię Bartomeu i zarząd od 2015 roku. Kupowali średniaków, palili pieniądze na niewypały, zatrudniali farmerów i afera goniła aferę, a do tego nie puścił Messiego kiedy ten już chciał stąd odejść. To też jest wina Koemana?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?