La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

34

Barcelona chce kupić Erica Garcíe w zimowym okienku transferowym jeśli Manchester City zaakceptuje ofertę w wysokości 4-5M euro. Są też opcje wypożyczenia środkowego obrońcy, ale o tym zadecyduje już nowy prezydent klubu. [Marcal Lorente]

13

@BarcaInfo Dlatego wybory powinny być w grudniu. Nowy zarząd będzie kiedy, pod koniec stycznia? To za mało czasu.

1

@BarcaInfo City zgodzi się na wypożyczenie skoro w czerwcu będzie mógł odejść za darmo? No chyba tak średnio.

6

@BarcaInfo urwa to jest żałosne ze nie stać nas na transfer za 8-12 mln i czekamy do zimy zeby uzbierać 4-5 i może się uda.

0

@BarcaInfo Wypożyczymy Klavana.

8

@escarabajo trzeba podziękować Bartkowi za wyrzucanie milionów w błoto.

0

@kuz Tutaj raczej chodzi o wypożyczenie innych obrońców skoro piszą "są opcje".

0

@mkord Dwojako można rozumieć, dzięki za rozjaśnienie. :)

0

@masik86 bla, bla, bla. Real Madryt w ostatnich latach nie wydawał zbyt wiele a żeby ogarnąć budżet musiał sprzedać czołowe talenty na bokach obrony i musiał oddać Bale i Jamesa za darmo by zejść z pensji. Pandemia uderzyła w kluby niezależnie od ich wcześniejszych decyzji.


0

@cat_r37 Jakie te talenty? Bo z tego co kojarzę to łysy ich nie chciał w składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?