La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 740 Culés

0

Potrzebujemy 9 i renesansu Griezmanna. Więc Girouda kupimy :D

2

@Coutinho007 Totalnie szczerze- w obecnej sytuacji finansowej, z niskim kontraktem na 2 lata, uważam że Giroud byłby dla nas dużym wzmocnieniem. Widać jaką robote robi w reprezentacji, gdzie w cieniu wykonuje czarną robotę dla gwiazd jak Griezmann czy Mbappe, totalnie szczerze wyobrażam go sobie u nas na 9 na krótką mete, dopóki Barcelony nie będzie stać na 9 z prawdziwego zdarzenia

0

@Kacper1432 Robił by miejsce takiemu Antosiowi czy Fatiemu :p

0

@Kacper1432 zeszłej zimy był do wyciągnięcia za grosze. Nie rozumiem dlaczego Barcelona nie zdecydowała się na jego transfer. Zwłaszcza, że jeszcze zanim wypadł Suarez to było wiadomo, że potrzebujemy kogoś kupić. A później za trzykrotnie wyższą kwotę kupiono Braithwaite...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?