La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

2

Bardzo dobry mecz Barcy, widać, że w drugiej połowie drużyna wyciągnęła wnioski i zaczęła przyspieszać grę pod polem karnym Dynama, a także co najważniejsze zaczęli oddawać strzały! Zdecydowanie należy wyróżnić za ten mecz Desta, Mingueze i Braithwaite'a. Na naganę zdecydowanie zasłużyli Firpo i Trincao... Fajnie, że chłopaki cieszyli się grą od początku do końca. Mam nadzieję, że taki mecz bardzo pozytywnie wpłynie na naszą drużynę. Na pewno Dest i Mingueza muszą częściej grać, teraz ten pierwszy to ma raczej pewny plac, a drugiemu konsekwentnie dałbym jeszcze kilka szans.

0

@IronSanHybrid jak dla mnie Firpo na stoperze zagrał wporzo

0

@ShawnC Na LO to był dramat... w tym min. zdążył w pierwszej połowie pokpić ciekawą akcje przecinając podanie do Cou.

0

@IronSanHybrid to wynkka z braku ogrania a przy tym zgrania .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?