La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

konto usunięte

14

Ciekawe, czy jeśli Mingueza do końca roku będzie pokazywał się z dobrej strony, to Barca zimą odpuści Garcię (czekając do czerwca i biorąc go za darmo) i teraz weźmie samego Depaya. Co jak co, ale zawsze fajnie jak wychowanek zdobywa duże zaufanie i staje się ważną postacią w drużynie.

konto usunięte

0

0

@LuisSalvano Bez sensu jeśli byśmy teraz kupowali Garcíe skoro w czerwcu możemy go mieć za darmo. W rezerwach mamy Mingueze, Ramosa i Comasa, którzy zasługują na szansę.

11

@LuisSalvano nie zeby cos ale Garcia to tez nasz wychiwanek

konto usunięte

0

@Wossi61FCB Jeszcze, żeby ten Garcia to był jakiś dobry obrońca.

konto usunięte

0

@Wossi61FCB No też tak uważam. Tzn. jeśli miałby przyjść za symboliczne 5 baniek to spoko. Jednak też sądzę, że teraz lepiej wywalić kasę na Depaya (pewnie max 10 baniek), a Garcię wziąć latem za darmo.

konto usunięte

0

@pafcioxxx Wiem, wiem. Chodziło mi o to, że wskoczyłby bezpośrednio do pierwszego składu, nie mając po drodze przygody w innym klubie ;)

0

@tristan87 W tym wieku najważniejsze jest ogranie, a García siedzi cały czas na ławie. Jeśli ktokolwiek z Barcy B zacznie teraz regularnie grać w pierwszej drużynie (a nie ma za bardzo innego wyjścia) to moim zdaniem ten ktoś będzie krok przed Garcią.

@LuisSalvano też bardzo bym chciał Depaya już w styczniu. Ale niestety raczej obaj z Garcią przyjdą dopiero w czerwcu.

0

@LuisSalvano no ale Pique tez mial przygody poza klubem i jaka kariere zrobil

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?