- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
3
Za chwile na Polsat sport extra pojedynek w MLS. Philadelphia Union - New England Revolution. W pierwszych składach kolejno Kacper Przyyy byyyy łko... w drugim narożniku Adaaaam Buuuuuu ksaaaa:)
0
@escarabajo Jedyny sport u jankesow jaki oglądam to koszykowka. Piłeczkę maja średnią.
1
@Encore ja śledzę MLS juz ładnych kilka lat. Tak for fun. Teraz cieszy bardziej bo sporo naszych. O 4 mecz Seattle - Los Angeles z Velą na czele:)
0
@escarabajo Z czego to wynika że tam gra sporo Polaków? Bo jakoś nigdy się tym nie interesowałem
0
@Encore a jak myślisz?:) jesteś zwykłym „Januszem” w ekstraklapie, za słabym na zachód:) a jednak ktoś się zgłasza po Ciebie z Jułesej. Wiedzą gdzie ich sufit, menadżerowie swoje podpowiedzą. Pieniążek wpada dla klubu, dla nich prowizja a dla gracza piękne miejsce do życia i wypłata w dolarach:) juz jak to pisze to chciałbym tam jechać ;)
Jesli nie załatwią im tego managerowie to myśle ze swoje podpowiedzą trenerom juz za Oceanem byli gracze ekstraklasy. Taki np Nikolics... trener przyszedł „ej jesteś dobrym graczem z nic nieznaczącej dla nas ligi, masz kogoś tam na skrzydło na poziomie?” „Yeah, coachu, mam... rzuc okiem na Frankowskiego”, cyk Franek w Chicago:) co go trzymało w Białymstoku? Nic;)
0
@escarabajo Że też się interesują takimi zawodnikami
1
@Encore są ludzie pokroju gwiazd. Ibra, Rooney, Vela, Giovinco teraz Higuain, Matuidi, są nasi, ale jak masz chwile zobacz jakie liczby asyst i goli wykręca Pozuelo w Toronto, albo ile goli strzelał Martinez w Atlancie. Oni przed MLS byli dla mnie typowymi nołnejmami.
Mówisz „ze się interesują takimi zawodnikami”, ale oni tam jadą i grają swoje. Liczby maja niezłe. Co świadczy o poziomie MLS. Taki Niezgoda nie wiem czy zagrał ze dwa dale mecze, a juz kilka bramek strzelil, Nikolics lądował kilkanaście i ponad 20 na sezon. Przybyłko juz chwile jest, swoje strzela. Chociaż ten akuratna Niemiec dołączył, ale Buksa strzela, dochodzi do sytuacji i wywalczyl sobie pierwszy sklad. Trenerem Bruce Arena, to nie pierwszy lepszy ogórek na ławce :)