La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

1

https://x.com/WN0114/status/1331467412902961152


Tak jechany Najman jeszcze chyba nigdy nie był jak teraz... XD

Z każdej strony jechany xD

konto usunięte

9

@FC1899Barca Patrząc na to, że sam prowokuje większość tych komentarzy, to obstawiam, że właśnie szczerzy mordę do ekranu telefonu, ciesząc się, że znów udało mu się zrobić zadymę w internecie.

0

@NeroTFP tylko jakim kosztem. Cała Polska się z niego śmieje, zrobił z siebie po raz kolejny błazna, i poniekąd z rodziny też bo na pewno jego żona czy córka spotkały się z nieprzychylnymi komentarzami. Ja rozumem hajs hajsem, ale powinny być gdzieś granice a Najman jak widać ich nie ma.

0

@Piotr,1985 I co z tego, że Polska się z niego śmieje? Jedzenie mu gorzej smakuje, seks jest jakiś gorszy czy poduszka mniej miękka, bo na hajs od hejterów na pewno nie narzeka

0

@patry295 coś w tym jest co piszesz, tylko żeby on nie brał tak wszystkiego do siebie. A on przecież jest wiecznie napięty jak plandeka na żuku. Może i ma hajs z hejterów, ale liczy się coś więcej niż hajs, mianowicie honor i szacunek a jemu daleko do szacunku i honoru. Ja bym nie chciał być pośmiewiskiem swojego kraju na przykład.

0

@Piotr,1985 No to wszystko jest stan umysłu. Jak po nim to spływa to będzie cieszył się, że wygrał życie i wie lepiej. Nic się na to nie poradzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?