- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1277 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1277 Culés
7
Vidal to bezmózg. Od tego jest VAr żeby sprawdzić stykową sytuacje po akcji, ten idiota musiał pokazać swoje ego
0
@VeB 1899 Ale VAR nie sprawdził.
0
@VenoM tylko, że ten idiota wyskoczył od razu do sędziego, który pokazywał żeby poczekać z rozpoczęciem akcji
6
@VenoM może nie było co sprawdzać. A tak na serio to że w tv nie pokazali że sędzia bieganie do monitora to nie znaczy że sędzia na Varze nie analizowal tej sytuacji. Widocznie uznali po powtórkach na Varze że to nie była sytuacja klarowane i jasna by gwizdnąć karnego.
1
@VenoM Sprawdził, zaznajom się lepiej na jakiej zasadzie działa ten system
0
@Bobo25 Otóż to
0
@Mario96w W la lidze też sprawdzają i dlatego tak fajnie nam sędziują. ;)
Rozumiem, że się zgadzasz?
0
@VenoM Od czasów VARu to sędziowanie nie jest takie tragiczne, dużo kontrowersyjnych w oczach opinii publicznej decyzji można spokojnie wybronić :)
0
@Mario96w W meczach Barcelony szczególnie można wybronić decyzje sędziów.
1
@VenoM ostatnio Realowi sprawdzili w jednym meczu 3 karne... Nie narzekamy. I tak jest lepiej niż przed erą Varu.
0
@VenoM Żeby obiektywnie ocenić trzebaby przeanalizować je wszystkie na chłodno, a nie podpalać się kiedy tylko nam się decyzja nie spodoba. Wczoraj jednak uważam że powinniśmy dostać jeszcze jednego karnego
0
@Mario96w A pisałeś prędzej, że sprawdzają i jest git. Czyli jednak nie jest git, skoro ewidentnych karnych nie przyznają.
0
@VenoM Nie można generalizować na podstawie paru błędów które zdarzają się w każdej lidze, a druga sprawa że to Nam się może wydawać oczywisty karny, a sędzia zinterpretuje to inaczej. Temat rzeka