- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
4
Mój "historyczny" skład Barcy z zawodników, którzy nigdy w niej nie grali (i skończyli kariery), ale zawsze miałem nadzieję, że może kiedyś do niej trafią. Kierowałem się bardziej sympatią w tym zestawieniu, niż umiejętnościami na miarę Barcy, ale myślę, że daliby sobie radę :)
Edwin van der Sar
Philip Lahm - Jaap Stam - Paolo Maldini - Michael Bastos (tutaj było najtrudniej)
Steven Gerrard
Wesley Sneijder - Dennis Bergkamp
Andy van der Meyde - Podolski - Roberto Baggio
:)
4
@norbi77 Baggio! ❤
P.S, ciekawa jedenastka. Sneijdera też lubiłem bardzo. Szkoda, że cała kariera nie była w stu procentach profesjonalna, ale i tak sporo osiągnął i grał wyśmienicie, ale mogło być jeszcze lepiej.
2
@Yosemite Błędem było to, że poszedł do Realu...później był już zjazd. Tak samo jak Owen czy van der Vaart.
1
@norbi77 widzę zacięcie holenderskie. Szanuje.
2
@norbi77 Andy van der Meyde ale to był kozak w Football Managerze :D
3
@norbi77 osobiście dałbym Rooneya na 9, Kake za Wesleya, Zidana za Dennisa i Cristiano za Andyego. Ale z tych wszystkich chciałbym tu zobaczyć CR7. Duet Leo & Cris dałby stabilizację zarówno sportową jak i finansową temu klubowi na następną dekadę, a transfery takie jak Suarez i Neymar mógłby tylko dalej ewoluować tych graczy. Szkoda że nigdy nie zagrali w jednym klubie. To chyba mokry sen każdego fana piłki
2
@norbi77 szanuję za Bastosa. :D
2
@arasz1819 Od małego uwielbiam Holandię i Ajax i to dzięki nim zacząłem kibicować Barcelonie :)
2
@matirix20 Ja go polubiłem po jego cieszynce, kiedy "strzelał z łuku" :)
1
@messi564 Skład jest z zawodników, którzy już nie grają :)
1
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, ale zawsze miałem do niego słabość i nawet w FIFIE czy PESie kupowałem/kupuję go na lewą stronę :)
1
@messi564 Akurat tych, których wymieniłeś, to nie pałam do nich jakoś sympatią...no może Kaka, ale reszta nie bardzo :)
2
@norbi77 chyba w fifie 12 w ultimate był spoko kartą. Ja go też w 16 używałem w fitness składzie i bardzo miłe wspomnienia z nim mam jeśli chodzi o jego wirtualną postać. :)