La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

2

Myślicie, że jeśli Font wygra wybory, a Koeman nic wielkiego nie ugra w tym sezonie (co jest prawdopodobne), to Font go zwolni? Mówił, że jeśli zostanie prezydentem to Koeman nie będzie u niego trenerem, nawet jeśli zdobyłby potrójną koronę. Potem zmienił zdanie, zapewne pod wpływem tego, że ludzie krytykowali go za te słowa. Ale jeśli Koeman żadnych sukcesów nie odniesie w tym sezonie, to Font mógłby go śmiało zwolnić gdyby chciał, bo nikt nie miałby o to do niego pretensji.
Ja jednak uważam, że to błąd. Koeman przejął ten zespół w bardzo trudnym momencie. Nie dostał transferów jakich chciał, dużo piłkarzy odnosi kontuzje. Ciężko ugrać coś w tym przypadku. A on porzucił dla Barcelony reprezentację Holandii, szansę występu na EURO i odniesienia dużego sukcesu. Powinien dostać szansę w kolejnym sezonie i mam nadzieję, że przyszły prezydent mu to zapewni.

1

@Pawlak1992 Font to populista. Zobaczymy co będzie głównym tematem w mediach i wśród kibiców, obwinianie Koemana czy usprawiedliwienie i chęć dania mu drugiej szansy.

1

@Pawlak1992
Dla mnie jest bez znaczenia czy go zwolnią.
I tak Barca nic nie wygra co najmniej przez dwa sezony, a klub ogólnie sportowo po prostu upadnie.
Cały ten upadły projekt trzyma Messi, odejdzie po sezonie i wtedy mleko się wyleje.
Drużyny z LaLiga rzucą się na nas jak psy kawał mięcha, wiedząc że jesteśmy słabi mentalnie i pozbawieni głównej siły.
Skończy się to walką o miejsce w LM, na więcej nie stać tego składu.
Koemana można zwolnić, bo to nie jakiś wybitny trener, właściwie nie ma CV żeby tu pracować.
Pytanie, czy Xavi jest w czymkolwiek lepszy niż Koeman.
Moim zdaniem nie, i to będzie zamiana siekierki na kijek.


2

@Pawlak1992 Oczywiście, że powinien, jest uparty i dumny ale to dobrze. Ma pomysły, ma charakter, zostawił tak jak mówisz repke Holandii, obniżył swoją pensję a do tego to nie jego wina, że ma taką kadrę, mówił jakie chce transfery a dostał od Bartomeu gest Kozakiewicza... Nie sądzę, że ktoś by coś więcej w jego sytuacji ugrał, zwłaszcza, że 3 zawodników kluczowych wypadło na dłużej.

1

@RosjaninBut A ja uważam wprost przeciwnie, że gdy Messi odejdzie to dopiero wtedy zaczniemy wracać na szczyt. Obecnie wszystko skupia się na Messim, który gra kiepsko. Mam wrażenie, że przy Leo piłkarze nie czują się swobodnie, boją się ryzykować w obawie, że jak coś spieprzą, to Messi będzie niezadowolony. Gdy Messi włącza się do akcji, to podają do niego, zamiast do kogoś innego. Przypomnij sobie ostatni mecz z Dynamem wygrany 4:0. Gdy nie grał Messi, to zawodnicy odzyskali swobodę, czuli się pewniej, grali lepiej.
To przypomina sytuację Barcelony z lat 2007-2008. Tam też była taka grupa trzymająca władzę, która składała się z Ronaldinho, Deco i Eto'o. Gdy przyszedł Guardiola i pozbył się pierwszych dwóch, to zawodnicy odzyskali swobodę, wyszli spod presji wielkiego niegdyś Brazylijczyka i zaczął się powrót na zwycięską ścieżkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?