La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 719 Culés

3

No cóż obiecana kartka z kalendarza.
29 listopada 2010
Dziesięć lat temu Real Madryt przegrał na Camp Nou z Barceloną 0:5. Do upokorzenia Królewskich przyczynili się Xavi, Pedro, David Villa (dwa gola) i Jeffren. Warto zaznaczyć, że Real przystępował do tego spotkania jako niepokonana drużyna w lidze. Sam mecz nietypowo jak na El Clasico został rozegrany w poniedziałek.

Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué,
Abidal; Iniesta, Busquets, Xavi (86' Keita); Pedro (87' Jeffren), Messi, Villa (75' Bojan). Trener: Pep Guardiola.
Real Madryt: Casillas; Ramos, Carvalho, Pepe, Marcelo (59' Arbeloa); Khedira, Alonso; Di María, Özil (46' L. Diarra), Cristiano; Benzema. Trener: José Mourinho.

0

@AmigoBlancos Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy.

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Dla mnie ten mecz był ucieleśnieniem tiki-taki, potęgi Barcelony i jednym z najlepszych spotkań, które Barcelona rozegrała w swojej historii.

Było wszystko. Pogrom, czyste konto, piękne bramki, multum podań, bezradność rywala, piętki i doprowadzenie Realu do frustracji.

Barcelona w najlepszym wydaniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?