La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

2

Szczerze mówiąc, to akurat francuska propozycja mi się nie podobała xD
Pod kątem jakości, w mojej opinii, porównałbym do słynnej izraelskiej piosenki, która nie tak dawno wygrała właściwą Eurowizję.
No, ale cóż. Takie uroki konkursów Eurowizji. Europa wybrała :)

0

@michal26 Nie no bez przesady.

1

@Nano22 No takie jest moje zdanie. Nie lubię cukierkowych piosenek. O wiele bardziej wolę takie, gdzie artysta musi się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi.
Izrael w postaci tej "kurczakowej" piosenki pod tym katem jest podobny do tej. Nic nadzwyczajnego.
No, ale to Eurowizja i nie ma wygrać najlepsza piosenka pod kątem jakości, tylko "fajna, przyjemna, wpadająca w ucho, co się większości spodoba" ;)

0

@michal26 A moje zdanie jest takie że ta "kurczakowa" piosenka to był jakiś nieśmieszny żart. I nie porównywałbym tej wygranej tegorocznej z tamtym czymś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?