La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

0

Myślę, że po sezonie ktoś z dwójki Griezmann/Coutinho, odejdzie. Dwie jak dla mnie 10, które najlepiej czują się w rejonie gry Messiego. Jeżeli mamy gdzieś kłopot bogactwa, to jest to pozycja 10. Może uda się coś zarobić, i powalczyć o napastnika w lecie, bo w zimie wątpię że ktoś przyjedzie. Jak dla was, kto powinien odejść, Cou/Griezz? Według mnie umiejętności większe ma Brazylijczyk, ale nie ma chyba głowy do gry w Barcelonie. I często gaśnie w ważnych meczach.

2

@kamilop Jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie Griz jest lepszy od Cou

2

@Rastafarnianin Według mnie, Cou ma o wiele lepsze predyspozycje, i czysto piłkarsko jest lepszy. Uderzenie, podanie, drybling, technicznie również Cou wygrywa. Griezmann natomiast jest inteligentniejszy na boisku.

konto usunięte

1

@kamilop zdecydowanie Griez powinien odejść. Jest starszy, gorszy, więcej zarabia i nie ma w sobie nic błyskotliwego.

0

@kamilop
Griezmann jest zdecydowanie lepszym piłkarzem, choć coutinho też jest dobrym piłkarzem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?