La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

6

To co? jutro taki skład wyjdzie? :P
-----------------Braitwhite----------------
Dembele---Griezmann-----Trincao
-----------Alena-----------Pjanić-----------
Junior--Mingueza---Lenglet---Dest
----------------------Neto---------------------

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 Coś czuje że de Jong na stoperze.

konto usunięte

6

@MesQueUnClub_87 Raczej nie, bramkarza brakuje.

4

@MesQueUnClub_87
wydaje mi się że lenglet będzie oszczędzany i zagra de jong, tak samo nie wiem czy nie zagra busi na rozgrzewką - choć nie chciałbym tego

0

@MesQueUnClub_87 Oby dał Griezmannowi odpocząć. Liczę na szansę dla Riquiego.

1

@Janiama @lucca87 Bardzo prawdopodobne, że tak będzie, akurat na Lengleta to on musi teraz chuchać bo jest bieda na ŚO, a Busi nie sądzę, żeby wyszedł w pierwszym, na rozgrzewkę to w drugiej połowie pewnie dostanie minuty.

0

@lucca87 Też tak obstawiam. Chyba że ten uraz to nie był uraz. Ale i tak oszczędziłbym Francuzja - w środku pola jest dużo więcej opcji do rotacji niż na stoperze. Choć w obronie na upartego to i Busi zagra.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 mam wrażenie że Amigo Koemana(Pedri)zagra;)

2

@Barca1992
Pedri jest oki, ale on musi odpocząc widać po nim zmęczenie i ostatnio nic nie daje, wg mnie to czas na odpoczynek, choć ogólnie cenię i licze na niego bardzo:)

3

@MesQueUnClub_87
ja ogólnie nie chce widzieć go w pomocy już, taki piłkarz jak on nie nadaje się wg mnie do 4-2-3-1, bo jest po prostu za wolny, a w parze z Pijanić to byłoby już samobójstwo

ogólnie obok de jonga faworytem rodzi sie u mnie ostatnio alena, ale i tak oczekuje wzmocnień w tej formacji

0

@MesQueUnClub_87 A nie czasem Arujo na ŚO

0

@Cwaniak4 Aurajo nie został powołany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?