La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

0

ale wy się tak podniecacie tym Realem, odpadną to odpadną i tyle

trzeba się skupić na naszych by dobrze grali i coś w tym sezonie wygrali:)

w LM na ten moment idzie na bardzo dobrze:) a widać że w tym sezonie nie ma zespołów do niepokonania - liverpool kto oglądał ten wie że wczoraj bramkarz Onana sprezentował im wygraną, Bayern - jest mocny to fakt, ale przy lepszej skuteczności "vide mecz z Salzburgeim" widać że i im można zagrozić
PSG - wielka niewiadoma, city - też zagadka ich forma, juve -forma w kratke, real - bez formy
wszystko okaze się wiosną jak zwykle:)

może BVB i Chelsea w tym roku pomieszają w LM?

martwi natomiast mnie że trochę hiszpańskie zespoły osłabiły się - przecież Real i Atletico mogą już teraz odpaść z LM i to nie jest scenariusz s-f

8

@lucca87 nieważne jak Tobie idzie to porażka somsiada zawsze cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?