La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

3

Gdy widzę reakcje na lekkie pchnięcie jak wczoraj Paredesa, to chciałbym aby za symulki sędziowie karali piłkarzy czerwoną kartką. To jest tak żałosne.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 karny dla Lazio w meczu z Borussia to było dopiero żałosne i to w dobie varu:D

1

@Pawlak1992 Nie ma nic gorszego w tym sporcie, a najgorsze jest to że jest to zaraźliwe. Piłkarze podłapują że przeciwnik ma z tego korzyści więc zaczynają robić tak samo.

0

@Pawlak1992 Za symulki moim zdaniem powinny być kary poza meczowe. Czyli tak samo jak w przypadku innych niesportowych zachowań jak obrażanie sędziów itp. Powiedzmy że sędzia nie wychwyci ale po meczu komisja przeanalizuje i będzie widoczna typowa perfidna, niesprowokowana/przynoszáca wymierną korzyść symulka - piłkarz dostaje zawieszenie na 1 lub 2 mecze. Odrazu piłkarze przestaliby cwaniakować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?