La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

12

0

@macio_944 A moje też?

1

@Encore No jak musze... ;)

1

@macio_944 O jak miło

konto usunięte

1

@macio_944 Również zdrowie przyjazny kolego.
https://zapodaj.net/9adbb13efa32e.jpg.html

Piątek piątunio to i gardło należy oczyścić złocistym trunkiem.

1

@Bartunek Tygrysek! :*

0

@macio_944 Dobre to? Niby IPA i wygląda prawilnie nalane ale ja zawsze jestem uprzedzony do piw które mają nowoczesne grafiki xD Wole jak jest jakaś starodawna etykietka mnichów trapistów z Belgii czy Anglii w buteleczce.

1

@don'T.R.I.P.e W miarę, takie po prostu "ok", poprawne. Dość mdłe, ale za to lekkie i zwiewne się wydaje, można wyczuć jakieś delikatne owoce w tle :)
Na pewno do DDH z AleBrowaru to ma lata świetlne, ale w piąteczek po ciężkim tygodniu każde piwo dobrze wchodzi :D

1

@macio_944 Ale zazdro!!!

Musze zobaczyc, czy dostane gdzies w Czechach, bo dzisiaj lece!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?