La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

konto usunięte

0

Myślicie, że gdyby Thiago został w Barcy. A Isco z Malagi trafił do Barcy.

To czy dziś nasza pomoc była by na topowym poziomie??? Bo Isco nigdy nie pasował mi do gry realu i uważam, że marnował się tam.

Idąc krok dalej to Cou bardziej wg mnie pasuje do realu.

0

@LaRoja Też bym widział Coutinho w Realu

konto usunięte

3

@LaRoja dla mnie sytuacja z Thiago przypomina mi trochę sytuacje Ter Stegen-Bravo. Należało postawić na Thiago kosztem Xaviego. Żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli. Nie chciałbym odstawienia generała, ale podziału minut z pewna korzyścią dla Thiago i zwiększaniem tej proporcji z kolejnymi sezonami. Przypomnę tylko, ze Thaigo odszedł w sezonie 13/14, a sezon później już podstawowym zawodnikiem byk Rakitic, a Generał był 4 pomocnikiem. To pokazuje jak ogromny to był błąd.
Niedoprowadzenie Isco to tez był błąd.

konto usunięte

0

@Brashearr No Thiago mógł spokojnie dzielić minuty z Xavim no i Inieste tez mógł zmieniać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?