La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

konto usunięte

3

Dobra jest sukces. Uwalniam się od fify. Cały czas jest myśl, żeby może jeszcze nie kończyć przygody z ta gra, ale nie daje się. Czuje, ze wychodzę z tego syfu!

konto usunięte

2

@DaPi I tak wrócisz, nie oszukuj się.

0

@DaPi Ja na premiere kupiłem i po 3 dniach przestałem grać. Głupio wydane 200 ziko..

0

@DaPi Każdy tak mówi ;)

konto usunięte

3

@Bartunek nie ma bata. Wcześniej robiłem nowe kluby, żeby porobić sbc i gdy stworzyłem ostatni klub, to dobre karty mi wypadały i zostałem przy tej grze, bo tez przez jakiś czas fajnie się grało, ale od kilku dni jest znowu parodia. Najlepiej jak wyrzuca z serwerów w fut champions gdy wygrywam, albo gra dostają pierdzielca i zawodnicy nie potrafią podać na 3 metry. Pomoc od gry w trakcie meczu potrafi się zmienić z 5 razy. Strzelasz szybko 3 bramki, gosciu z meczu nie wychodzi i nagle odrabia straty i wychodzi na prowadzenie. Jest 4:3 dla niego i nagle twoi zawodnicy znowu potrafią grać i wygrywasz 6:4. Podziękuje. Za długo już się zmuszalem do grania w to. Teraz napisałem do EA na EA help, żeby klub mi usunęli, bo nie chce żeby mnie ciągnęło do tego shitu.

konto usunięte

1

@4drian0 może sprzedaj. Jeszcze ze 130xl powinieneś dostać

2

@DaPi to jest najgorsza gra świata, nie masz kontroli nad własną grą

konto usunięte

2

@DaPi Znam to bardzo dobrze :)
Moja ostatnia edycja fify to 17, w następne części pogrywałem tylko u kumpli itd itp.
Mnie osobiście gra online jeżeli chodzi o gry piłkarskie już nie kręci jakoś bardzo.
Dlatego przerzuciłem się na PES'a, aby pykać sobie w karierę, oraz FM'a.
Wychodzę z założenia, że gra ma mnie cieszyć, dlatego jak coś powoduje u mnie zbyt duże nerwy to kończę, bo nie warto.
Trzymaj się tam.

konto usunięte

0

@NaFazieHitman oj tak. Ja już o tym pisałem kilkukrotnie tutaj. Mówię, ty lub przeciwnik już w max 20 minucie wygrywacie 3:0 i role się odwracają. Zawodnicy drużyny wygrywającej tracą wszystkie atrybuty, a jak jakimś cudem uda się dostać w pole karne u jesteś sam na sam z bramkarzem, to i tak zawodnik nie strzeli, bo nagle jakimś cudem tego nie potrafi. Nie trafi nawet w bramkarza tylko obok bramki, a nawet jak bramkarz obroni to tez jest to dziwne bo chwile wcześniej puszczał babole. Chyba czas wrócić do bf5 (niestety tez gra od EA). Tez sporo osób hejtowalo te grę, ale to przez patche. Ja zacząłem grać w maju tego roku, albo na początku czerwca. Czasami się wkurzyłem, ale na prawdę spoko mi się grało. Jeszcze może wykupie znowu gamepassa i w coś sobie popykam, ale od tej fify chce się uwolnić na 100%. Nawet w tryb kariery nie chce mi sie zaczynać grać

0

@DaPi graj w CSGO.

1

@DaPi To jest apogeum po którym skonczyłem z Fifą. Prowadziłem 2:0 większość meczu strzały 15:0 typ robi 2 akcje w 80 minucie i remis. Zaczyna się dogrywka nagle przegrywam 2:4 po pierwszej połowie dogrywki..wychodzę na drugą połowę ładuje 3 bramki wygrywam 5:4
https://zapodaj.net/images/66484301f33d0.jpg z doświadczenia zauważyłem, że często sytuacja kompletnie się zmienia kiedy zdejmiesz jakiegoś zawodnika w gazie ^^

konto usunięte

1

@Bartunek ja z fifa od 07 jestem, ale jeśli chodzi o fut to zacząłem w 17 grać. Później trochę czasu w 18, w 19 mniej i jak kupiłem xboxa w kwietniu tego roku to od razu fifke 20kupiłem, bo za 8 dych była, a chciałem w karierę popykać i do fut zajrzałem ze 3 razy, bo i tak się nie opłacało zaczynać na tym etapie gry. Gracze poodchodzili od niej i 90% miało składy, ze szkoda gadać. W te fife postanowiłem jednak zagrać i na premierę kupiłem. Na początku fajnie się grało, ale po kilku meczach rozgrywka wolała o pomstę do nieba. Ja nie wiem czemu EA tak robi. Jeszcze miliard specjalnych kart. Minęły 2 miechy od premiery, a już masz ich z kilkanaście. W styczniu będzie jeszcze więcej, a do totsow to chyba każdy kolor tęczy. To tex niesamowicie psuje rozgrywkę

konto usunięte

0

@Rewolucja123 grałem w latach 2014-2017 tak nałogowo. Nabilem z 2300 godzin przez ten czas. Od roku nie mam kompa tylko takiego starszego lapka i dlatego kupiłem sobie konsole.

konto usunięte

1

@NaFazieHitman to jest żart jak ta gra wyglada. Od kilku części jest to mem jeden wielki

konto usunięte

1

@DaPi Brak im sensownej konkurencji jeżeli chodzi o tryb online i są efekty.
Jakby ludzie nagle nie kupowali tak chętnie kolejnej edycji ( wiem że tak się najprawdopodobniej nie stanie ) to na następny raz by się musieli bardziej postarać. Teraz po co mają się męczyć i rozwijać w większym stopniu produkt? I tak ludzie kupią i będą pompować pieniądze w grę, aby ulepszać skład.

konto usunięte

1

@Bartunek niestety. Najlepsi to są youtuberzy sponsorowani przez tych cwiercmozgow z EA i jak wychwalają ten produkt, a jak grają mecze, to mało co pada przez okno nie wyrzuca. Jeszcze ta zagrywka, ze maja te FP j otwierają paczki i większość kart to są warte po kilkaset tysięcy, żeby ludzie patrzyli na to i kupowali te walutę. Ty otworzysz załóżmy paczkę ultimate za 125k coins i trafisz overall 83 xD

konto usunięte

1

@DaPi No tak, ale ja się youtuberom nie dziwię, pewnie bym robił to samo. Tylko chyba jakaś koalicja największych twórców, miałaby sens, no ale nie oszukujmy się, bo to jest nierealne.

konto usunięte

1

@Bartunek niestety. Wiesz, to normalne, ze maja z nimi umowę, bo sami na tym zarabiają, ale szkoda, ze mając tylu widzów robią ich tez po części w bambuko, albo zamiast się właśnie zebrać w kilku youtuberow i przedstawić EA problemy tej gry, to nie. Oni maja na to wywalone, bo maja i tak hajs z tego. Szkoda, ze tacy gracze normalni maja pod górkę w tej grze, ale co zrobisz. Nic nie zrobisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?