La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

4

Zobaczymy jak Koeman zareaguje na sytuację na boisku. Dembele powinien grać już od pierwszej minuty. Znów się męczymy i znów śmierdzi startą punktów. Liga nam odjeżdża przez to, że nie wyciągamy wniosków z poprzednich takich meczów. Nie wiem jak u was, ale u mnie pojawia się powoli moce wkur. że w tak łatwy tracimy punkty. Cierpliwość się powoli kończy.

0

@BarcaInfo Celem w tym sezonie ligowym będzie TOP 4 a nie mistrz. Myślę że większe szanse mamy w LM i PK

0

@barcelonaLM Myślę, że w Lidze Mistrzów trafi się mocniejszy rywal i będzie dość podobnie. W tym sezonie wygraliśmy tylko z Juventusem biorąc pod uwagę mocniejszy zespół, a oni w tym meczu też byli osłabieni.

1

@BarcaInfo Ja nwm, już kilka razy przez to, że nie było skrzydeł traciliśmy punkty, co robi Koeman na mecz przeciwko pewnemu autobusowi? Wystawia sklad bez skrzydeł... A jak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?