La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

konto usunięte

2

To co nas męczy od dawna:
- Brak pracy Messiego w obronie, fajnie, że robi różnice w ataku, ale po stracie patrzy co zrobią koledzy;
- Busquets w środku pola i jego brak dynamiki, siły oraz przeglądu pola;
- Brak skrzydłowych od ostatniego sezonu MSN 2014/2015 - to był ostatni sezon, kiedy Messi grał na skrzydle bez ciągłego schodzenia do środka i cofania się do tyłu;
- Brak napastnika, który potrafi grać tyłem do bramki;
- Trzy "10" klasy światowej, które nie mogą grać razem na boisku bo kanibalizują się;

1

@MrCule_X to co nas męczy od jakichś 6-8 lat. Brak strzałów z dystansu.

konto usunięte

0

@escarabajo można nie strzelać z dystansu jak wjeżdżasz z piłą do bramki, graliśmy tak od 2006 roku. Niemniej, teraz tego nie ma.

0

@MrCule_X nie wjeżdżamy do bramki z autobusami..:/

konto usunięte

0

@escarabajo Kiedyś wjeżdżaliśmy, kiedyś to tylko autobus Chelsea nas blokował, takie autobusiki La Liga to wciągaliśmy nosem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?