La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

2

Koeman "Jestem zwolennikiem ustawiania zawodników na swoich pozycjach".


Tyle w temacie.

1

@Coutinho007
Mi się wydaje ze on ma jakieś założenia nadane z góry albo coś, bo to jest niemożliwe. Normalny trener wie ze Griezmann i Coutinho to jest ta sama pozycja, wtedy oni rywalizują i kto jest w lepszej formie to gra, a nie ze obydwoje musza grać bo kosztowali dużo.

4

@Coutinho007 Dokładnie. Tymczasem de Jong gra wszędzie, gdzie się da. Pedri wszędzie, gdzie się da. Cou, Griezie, Messi razem na boisku. Trincao w każdym meczu dostaje szanse mimo, że gra piach (Ale jakby co to dla Puiga nie ma pozycji, a Pjanic z Alenia grzeją ławę). Więc albo trener ma ulubieńców albo po prostu albo jest słaby.

3

@FajfusLodowy
Dzisiaj wchodzi Pedri na DM. Dlaczego Puig nie może dostać szansy? W sumie ja wiem dlaczego. Bo nawet jakby wszedł na DM, zaliczały 10 przechwytów, 2 bramki i 3 asysty to i tak by zagrał w następnym meczu De Jong i Busquets. To jest chore.

0

@ObiektywnyKibic121 No tak. Dzisiaj 3 dziesiątki, z czego dwie na skrzydłach i znowu w pape.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?