- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 796 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 796 Culés
1
A ja nadal się zastanawiam co z ludźmi którzy nabyli już odporność na koronawirusa a nie zostali zdiagnozowani.
To przecież tak jakby się zaszczepili. Powinny być tak, że osoby z pozytywnym testem na przeciwciała nie muszą się szczepić.
0
@ShinobiQWE Przecież już wiadomo, że z czasem przeciwciała zanikają.
0
@mkord to przecież po szczepionce też zanikną
1
@mkord to w jaki sposób działa szczepionka? Czy też tymczasowo działa?
1
@michal26 dłużej działa, ale nie na zawsze xdd https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-prof-andrzej-horban-o-szczepieniach-na-covid-19-odpornosc-mo,nId,4895917
0
@NaFazieHitman No ale po przechorowaniu już powinniśmy mieć jakąś odporność. Jaki jest sens szczepienia w najbliższym czasie ludzi którzy zachorowali podczas jesiennej fali?
A wiemy, że w Polsce jest mnóstwo takich osób bo mało testowaliśmy
1
@NaFazieHitman no właśnie. Zawsze śmieszą mnie osoby szczepiące się na grypę. Co roku trzeba, by był sens. To nie lepiej dbać o zdrowie poprzez ćwiczenia i dietę?
0
@ShinobiQWE Nie wiemy, jak długo trwa nabyta odporność po zaszczepieniu na koronawirusa - powiedział polsatnews.pl członek Rządowej Rady Medycznej ds. Epidemiologicznych prof. Andrzej Horban. - Odporność może trwać tylko kilka miesięcy, co jest mało prawdopodobne. Może to być kilka lat, a może być nawet i dłużej - powiedział polsatnews.pl prof. Horban. Przyznał jednak, że nadal nie wiadomo, jaka będzie skuteczność szczepionki. W piątek poinformował na konferencji prasowej, że pojawi się ona w Polsce w styczniu.
Jedno wielkie XD