La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1706 Culés

2

@macio_944 @Jakchcesz Poczytałem sporo recenzji i generalnie niemal w każdej powtarzają się mniej więcej dwa stwierdzenia, gra fenomenalna, ale niestety jak na razie ilość błędów jest zauważalna, więc mimo, że pokusa jest ogromna by sobie zapewnić rozrywkę na weekend to chyba nie chciałbym sobie psuć pierwszego wrażenia tego dzieła i postaram się odpuścić do kolejnej aktualizacji, która wydaje mi się, że powstanie dość szybko, jednak nie wiem czy mi wystarczy silnej woli ^^

0

@MesQueUnClub_87 Nie licz na to, że jednym patchem naprawią całą grę, bo tak nie będzie. Wieśka łatali ponad rok, tutaj będzie podobnie.
10:10


0

@MesQueUnClub_87 też to zauważyłem, jestem ciekaw jak dużą robotę zrobi day1 patch. Ja jestem z tych osób których nie denerwują glitche, jeśli nie są tak uciążliwe że nie da się grać to mam duży "margines błędu" :D trochę się obawiam bo nadchodzi okres świąteczny więc na jakiś czas może być przerwa od aktualizacji. Ale nie pozostaje nam nic innego niż cierpliwość hah

0

@4drian0 Nie liczę na to, jedna aktualizacja 40gb już jest, czekam do drugiej i liczę, że najbardziej rażące błędy typu "drzewo w twarzy rozmówcy" zostaną wyeliminowane, na mniejsze glitche już jestem w stanie przymknąć oko.

@Jakchcesz Też mam dużą tolerancję błędów i niech świadczy o tym fakt, że przeszedłem Kingdoom Come Delivernce, ale nie chce widzieć takich potwornych bugów.

1

@MesQueUnClub_87 No, najbardziej rażące to są podobno ciągłe crashe gry.
Najważniejsze, że optymalizacja gry jest na całkiem niezłym poziomie, więc tylko czekać, aż połatają do stanu grywalności.

0

@4drian0 czytałem, że crashe gry występowały przed aktualizacja z piątku (o ile się nie mylę, ważyła 40gb?), my dostaniemy wersję z aktualizacją + day1 patchem.

3

@MesQueUnClub_87 Właśnie każdy pisze o tych bugach. Szczerze to trochę żałuje, że nie przesunęli premiery na np. przyszły rok na jakiś styczeń, czy nawet luty. Myślę, że spokojnie gra osiągnęłaby oceny wyższe w stylu 95/100 ze wszystkich recenzji. No ale i tak jest dobrze. Myślę, że zdecydowanie gra będzie zasługiwać na te 10/10 za jakiś miesiąc. W sumie podobnie było z Wiedźminem 3.

Tak czy siak można być dumnym, bo Redzi znowu dostarczyli świetną produkcję, a samo miasto to przez wielu recenzentów określane jest jako najlepszy projekt audiowizualny w historii gier. Więc Cyberpunk będzie mieć długą żywotność co również wyjdzie tej grze na dobre.

Szanuję też recenzentów, którzy wstrzymali się z ostateczną oceną. Dlatego też jest szansa, że za jakiś czas ta ocena będzie jeszcze wyższa, bo będzie po prostu mniej bugów :)

1

@macio_944 przypomina mi to trochę premierę niedawnego AC: Valhalla. Głównym minusem były bugi i optymalizacja, gra dostała i tak wysokie oceny i osobiście grając nie zauważyłem tego aż tak że psułoby mi to rozrywkę. Tutaj mamy analogiczną sytuację, tyle że gra ogólnie dostaje wyższe oceny niż AC, więc w mojej ocenie dostaniemy sztos i to przez grube S.

1

@Jakchcesz IMO też :) Osobiście bardzo się cieszę, że największą furorę robi miasto, bo strasznie lubię w grach eksplorować i zachwycać się widokami, a tutaj jest takie napakowanie detali i samego designu, że odkrywanie Night City może zająć naprawdę ogrom czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?