La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 590 Culés

konto usunięte

0

Co sądzicie o naszej grupie w eliminacjach do mistrzostw świata? Jak dla mnie może być ciężko. Rozmawiałem z kilkoma znajomymi osobami które niby się znają i każdy jest taki pewny że wyjdziemy z tej grupy na 100%. A ja wcale nie jestem taki pewny. Anglia to wiadomo z nimi raczej przegramy. Ale Węgry czy Albania wcale nie muszą być łatwi do przejścia. Grupa eliminacji do ME też była łatwa a męczyliśmy się jak nie powiem co. Jak dla mnie będą duże problemy. Jeszcze patrząc kogo mamy jako trenera. Piłkarze nie są święci aczkolwiek co do Brzęczka byłem uprzedzony już od początku jego kadencji i nic się nie zmieniło i raczej nie zmieni.

5

@Ansufati123 Męczyliśmy się w grupie eliminacyjnej na EURO? Przecież zdobyliśmy w niej 25 na 30 możliwych punktów.

konto usunięte

0

@Homeopata8989 bardziej chodziło mi o grę w tym przypadku. Może 2 lub 3 mecze na 10 w miarę nam wyszły. Albania czy Węgry wcale nie są takie słabe z takimi reprezentacjami ciężko się gra. Nie mówiąc o Anglii.

1

@Ansufati123 Z takim trenerzyną jak Brzęczek to mecz wyjazdowy z Albanią może być ciężki

0

@Ansufati123 Już z Austrią miało być ciężko.....

konto usunięte

0

@lucas/catalan i będzie XD :)
Liczę na to że Boniek choć raz w swoim życiu pójdzie po rozum do głowy i po Euro go zwolni

0

@Ansufati123 swojego kumpla nie zwolni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?