La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

1

oglądam te sytuację z Paryża i arbiter po naciskach Demaba na, Neymara, Mbappe i innych twierdzi, że techniczny faktycznie użył słowa NEGRO w kierunku Demaba Ba mówiąc "ten czarny" tłumacząc coś głównemu, ale że nie było to nacechowane rasistowsko. Wszyscy piłkarze z obu drużyn się zdenerwowali. Najpierw zeszli Piłkarze z Turcji po rozmowie. Delegatem UEFA, a potem zeszli paryżanie. Sędzia mówi, że nie chce.przerywac meczu, ale piłkarze nie chcą grać.

1

@IronSanHybrid No "Negro" znaczy czarnuch więc nie wiem jak może to nie być nacechowane negatywnie

0

@Bykunn No tak się tłumaczą, ale piłkarze tego nie przyjmują. Moim zdaniem arbiter nie powinien był używać tego słowa i tyle.

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid No nie powinien. Nie twierdzę, że powinni przerywać mecz bo to absurd trochę... Ale dobrze że tego nie zostawili bez słowa.

0

@KrystianR Widząc to co się dzieje to sędzia faktycznie mógł się ugryźć w język. Po części rozumiem złość piłkarzy, ale nie spodziewałem się, że tak to eskaluje. Najbardziej za Demba Ba stanęli Ney i Mbappe.

0

@Bykunn No Ney i Mbappe ostro bronili piłkarza Tureckiego klubu.

1

@IronSanHybrid Bardzo fajnie, że to zrobili bo to jest praktyczne pokazanie że "nie dla rasizmu" faktycznie coś znaczy. Tylko mogli to rozwiązać inaczej, chociaż rozumiem emocje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?