La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2018 Culés

0

ile milan czekal na dobra gre, United dalej na to czeka z nami bedzie to samo

0

@pafcioxxx dokladnie. Tylko ManUtd nie mialo takich problemow finansowych tylko zla polityke. Milan jednak wpadl w problemy a my je teraz mamy przez covida. Takze zapowiada sie EGELANCKO

0

@Tomek54321 za nami tylko przemawia dobra szkolka ale przyglupu w sumie i tak z niej nie korzystaja to na jedno wychodzi

0

@pafcioxxx jakbym mial podsumowac to napisal bym to w jezyku Stonogi:
"Szkoda strzepic ryja"
"Rossel nas tak nie wydymal, jak wydyma nas Bartomeu" xd

0

@Tomek54321 Rosell w pierdlu sobie mysli: Mysleli ze wydymaja Rosella to Rosell wydyma was w koncu bartek to czlowiek rosella

0

@pafcioxxx oni obaj byli chuy warci... Rosellowi to w sumie za moNey mozna podziekowac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?