- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
8
Jestem kibicem Barcelony już prawie 20 lat, wiem, ze przy niektórych na tej stronie to nic. Ale musze przyznac Wam, ze dawno nic w tym klubie mnie tak nie chwyciło za serce jak widok Messiego po meczu z Juventusem dzisiaj. Gdyby ktoś mi 10 lat temu powiedział, ze tak to się skończy, to uznałbym go za wariata i kazał - eufemistycznie mówiąc - pójść sobie daleko.
0
@Khardan a jakiż to widok ujrzałeś? Nie oglądałem a chętnie się dowiem...
5
@escarabajo Zobaczyłem smutnego człowieka. Mógłbym opisywać ten obraz dziesiątkami slow, ale te trzy, rozumiane szeroko, wiele mówią.
0
@Khardan akurat taką jego twarz widziałem już wielokrotnie. Myślałem ze coś nowego...
I tak mi się skojarzyło... smutną twarz to miał Vermaelen schodząc z boiska w naszych barwach z kolejnym urazem. Akurat jakoś w ten smutek, bezradność wierzę bardziej.
3
@Khardan O, widzę ze @Don-Corleone lajkuje, to trochę prywaty jeśli mogę. Pamietam czasy gdy komentowales jeszcze bardzo często i regularnie na tej stronie i Twoje komentarze zawsze były najbardziej barwne i dostarczały wiele rozrywki przy czytaniu. Donie, wróć. Brakuje nam Ciebie
1
@escarabajo Nie wiem czy coś nowego, czy po prostu dzisiaj tak na mnie to zadziałało. Po prostu jak zobaczyłem go schodzącego to coś we mnie uderzyło. Przecież pamiętamy te czasy gdy to był 16 letni chłopak z uśmiechem od ucha do ucha i włosami którymi się kompletnie nie przejmował. Gdy biegł przed siebie i cieszył się kazda akcja...
6
@Khardan Nie dziwię się, że Messi jest smutny. Jakikolwiek problem w klubie jest przypisywany do jego nazwiska, od Bartomeu po Griezmanna, a nawet błędy Lengleta. I tak w kółko. On jest tym zmęczony. To wpływa też na jego dyspozycję. To nie jest przypadek, że akurat po tak gorącym okienku transferowym i tym, że chciał odejść pojawia się załamanie formy. Mnie to wcale nie dziwi. W pewnym momencie musiało go to złapać. Środek sezonu, a Tusquets na konferencji mówi, że sprzedałby Messiego dla korzyści finansowych. Kolejny "wazon", który próbuje przykryć dywanem syf w Barcelonie.
0
@Khardan pamiętamy:) pamiętamy również jak wkurzałem się na Rijkarda ze wprowadza jakiegoś „gnojka” za „mojego” Ludovica Giuly:) „dzisiaj” (w cudzysłowiu bo to juz trwa kilka lat) widzę bezradność. Niestety :(
4
@BarcaInfo To prawda. Mam wrażenie, ze ludziom obserwującym to z zewnatrz unika pewien kluczowy fakt. Ten fakt to - Leo Messi tez jest człowiekiem. Urodził się jak każdy z nas. Zrzucanie na jego plecy każdego problemu to naprawdę podłość. Moim zdaniem po tylu latach Leo powinien dostac w lecie pozwolenie na odejście gdy sobie tego życzył. Spłacił się klubowi 1000 krotnie. Za każde 1 euro wydane na niego przez te 15 lat klub uzyskał z 30
0
@Khardan Ja kibicuję od 12 i widziałem tylko 2 razy piłkarzy Barçy, którym mecz o stawkę jest obojętny - z Bayernem ostatnio i ta pierwsza połowa z Juventusem. Brak kibiców jest chyba tylko częściowym wytłumaczeniem... Przypominasz sobie jakieś inne mecze grane na wyrąbaniu? Bo np. z Paryżem, Romą czy nawet Live to nam po prostu nic nie wychodziło, żadne zagranie, była wielka presja... A teraz?
0
@escarabajo dlatego właśnie powiedziałem w liczbie mnogiej, bo widziałem, ze masz Kluiverta w ulubionych piłkarzach. Ech, no i jak tu człowieka ma nie bolec to co się teraz dzieje :/
1
@mr_robot wiesz, mi się nie wydaje, żeby to było granie na wyrabaniu, to są sportowcy, nie da się dotrzeć do tego etapu przy zachowaniu mentalności „jak nie idzie to mam gdzieś”. To są najlepsi z najlepszych, ludzie którzy poświęcili swoje zycie temu sportowi. Wydaje mi się, ze tu nie chodzi o to, ze im się nie chce. Być może bardziej chodzi o pewne poczucie bezradności? Długoterminowy projekt sportowy lezy na całej dlugosci
0
@Khardan niestety boli...