- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
1
Koeman, mimo że ciągle mu ufam, tak od samego początku widziałem że gada od rzeczy, żeby ładnie wyglądało, ale wszyscy mu klaskali: 3 piłkarzy: De Jong, Coutinho, Griezmann- do każdego z tej trójki przekaz był taki- "grają źle bo nie grają na swoich pozycjach, u nmnie będą grali" co widzimy? Że De Jong nawet na swojej pozycji gra słabo, Coutinho gdy gral na swojej pozycji na początku sezonu to grał dobrze, teraz gra na lewym skrzydle i znowu nie ma piłkarza, Griezmann ostatnio zagrał kilka meczy jako cofnięty napastnik z Martinem i był to chyba dwu tygodniowo najlepszy okres Francuza w Barcy, po czym znowu gra na 9 i go nie ma, jak przez większość meczy na 9 czy na prawym skrzydle. Po co Koeman gadał że on wszystkich potrzebuje i na wszystkich ma pomysł skoro jak widać go nie ma? Coraz bardziej mam wrażenie że w pierwszej 11 może grac tylko 1 z trójki Messi, Griezmann, Coutinho bo jakby nie patrzeć najlepszy mecze zagraliśmy gdy tak właśnie było, mecz z Osasuną moża potrakotwać jako wyjątek. Do tego ciągła wrodzona gra przez środek, mimo że ustawienie 4-2-3-1 jakoby z automatu narzuca grę skrzydłami, tak jak robi to Bayern, zabójcze boki obrony i skrzydła, czy to wina braku skrzydłowych? Może, ale bez tego nie da grać się tym ustawieniem: 2 pomocników, ustawionych bardzo nisko i jedna 10 która w tym ustawieniu praktycznie sama odpowiada za grę przez środek nie powinna nastawiać do gry przez środek. Do tego brak osób w polu karnym... dramat w Barcelonei
0
@Kacper1432 "Po co Koeman gadał że on wszystkich potrzebuje i na wszystkich ma pomysł skoro jak widać go nie ma?"
Bo on nic po za gadaniem nie umie...