La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

0

Cristiano to jest naprawdę niesamowity zawodnik. Wczoraj kolejny raz nic nie grał, strzelił dwa karne i po meczu jest na ustach wszystkich jaki to on nie jest świetny. Do tego ta statystyka strzelonych goli na Camp Nou w ostatnich meczach. Liczby to jedyne w czym jest porównywalny z Leo. A jak te liczby kłamią to wielokrotnie można było zauważyć patrząc na jego grę. Do tego 3 LM i ME wygrane w świetnym stylu i już mamy argumenty na to że ogólnie jest lepszy niż Messi. Takie coś tylko życie mogło wymyślić.

3

@Nano22 Dlatego jest tak wielki. On może nic nie grać a i tak swoje zrobi.
Fenomen.

konto usunięte

0

@Nano22 Gość za 2 miesiące skończy 36 lat, a nadal potrafi strzelić 40 goli w roku kalendarzowym (i to w każdych rozgrywkach). Rywalizuje z Lewandowskim o miano najlepszego strzelca 2020 roku. Trudno, aby nie robiło to wrażenia, bo wielu napastników takich statystyk nie wykręca.

Moim zdaniem obecnie porównywanie Ronaldo i Messiego nie ma większego sensu. To zawodnicy, którzy mają całkowicie inną rolę na boisku. Portugalczyk stał się egzekutorem w polu karnym. Ma wykorzystać to, co poślą mu koledzy. Robi to. I tyle.

0

@Nano22 kolega @Encore bardzo ladnie wyjasnil. On moze nic nie grac a i tak swoje zrobi. Dostal 2 szanse na gola, obojetbie czybto karny czy strzal dupa z 5cm i obie szanse wykorzystal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?