- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
7
Każde odejście wielkiego piłkarza z Barcelony w ostatnich latach powodowało regres w grze Barcelony. Najpierw Xavi z Alvesem potem Iniesta Neymar a teraz po odejściu Suareza cały czas nasza gra jest gorsza. Dlatego zapomnijmy o tym że jak Messi odejdzie to Barca zacznie wygrywać i zdobywać trofea. Odejście tego piłkarza posunie Barcelone jeszcze mocniej niż odejście tych wyżej wymienionych pilkarzy. W Realu Madryt sytuacja była odwrotna bo pierwszy odszedł ten największy czyli Ronaldo. Ale i tak widać spadek jakości tego zespołu pomimo że został Ramos Benzema Modric czy też Kroos. Jednocześnie jest zauważalne na tym zespole brak w meczu Benzemy i przede wszystkim Ramosa. To pokazuje że zastąpić tych piłkarzy jest bardzo ciężko a wręcz niemożliwe i bez względu kto usiądzie na ławce trenerskiej Realu czy też Barcelony to i tak jego zespół będzie porównywany do tych wielkich ekip z jedną fundamentalną różnicą jakością piłkarzy jakimi dysponuje.
3
@Janiama Przecież to Messi jest wszystkiemu winy. Jak odejdzie to wszyscy zaczną grać najlepiej na świecie na swoich pozycjach.
1
@Janiama Tu nie chodzi o porównywanie tej drużyny do ekipy Guardioli, to bez sensu, tamta drużyna była najlepsza w historii. Tu chodzi żebyśmy kurwa nie przegrywali z Cadizem, żebyśmy zaczęli biegać, walczyć, nie spuścić głowy, i zejść do tunelu. Od 5 lat dostajemy po kilka goli w LM, i niestety zero nauki.
0
@Janiama Całkowicie się z tobą zgadzam. Zresztą pisałem wczoraj i dzisiaj podobny komentarz.
0
@Janiama mimo wszystko ja sądzę że Messi jest hamulcem tego zespołu, jak mu idzie to nie mamy sobie równych, ale jak ma gorszy mecz to jest lipa, obecnie ma gorszy sezon, wiadomo lata lecą, ale przez to gramy piach. Moim zdaniem odejście Messiego w letnim okienku da Barcy oddech, skończy się pewna epoka, reszta piłkarzy poczuje że wynik zależy od ich gry, a nie dyspozycji Leo.
0
@Janiama Bo za Suareza nikt nie przyszedł. Gra jest gorsza bo nie ma napastnika, patrząc na odejście Suareza.