- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
1
Ciekawe jest to, że przeszliśmy na formacje z dwoma pivotami bo Koeman uwazal, ze slabo sobie radzimy w obronie, a jest jeszcze gorzej niz było sezon temu. Nie tylko wykruszyla nam sie kadra ale tez Lenglet jest cieniem siebie samego a Busi i De jong w zaden sposob nie pomogli w uszczelnieniu formacji. Do tego widac ze Koeman jest zly bo uwaza sie pilkarze graja zbyt zachowawczo w obronie, czesto brakuje im zdecydowania, nie doskakuja do rywali a jak juz doskocza to brak im agresji, ktora pozwoli odebrac pilke. Ja widze to tak, ze mamy grupe mlodych chlopakow co jeszcze nie potrafia ciagnac tej druzyny i zespol doswiadczonych niby graczy, ktorzy mentalnie nie istnieja i nie potrafia pokazac w zaden sposob poziomu potrzebnego by grac na najwyższym poziom o najwyższe trofea
0
@AlwaysBlaugrana Pod względem statystyk jest prawie tak samo jak było rok temu, natomiast warto zauważyć dwie rzeczy.
- Sami strzelamy sobie gole
- Rywale oddają mniej strzałów na naszą bramkę
0
@AlwaysBlaugrana a skąd wniosek, że zmiana formacji miała poprawić obronę? Frenkie de Jong w reprezentacji jak i w Ajaksie grał jako lewy pivot. Griezmann, Coutinho i Messi najlepiej się czują za plecami napastnika. A i najlepszy Busquets w ostatnich sezonach miał tuż obok siebie Rakitica.
Ta kadra jest po prostu stworzona pod to ustawienie. Zresztą 90% La Rambli jeszcze kilka miesięcy temu modliła się o to ustawienie.
A tu nagle mamy samych fanów 4-3-3, ciekawe.