La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

1

Barca od sezonu 16/17 z roku na rok zalicza coraz większe kompromitacje w LM, a ja co sezon jestem coraz bardziej zdumiony bo przecież miało się nie dać grać gorzej niż w poprzednim roku.
Teraz wydaje mi się, że gorzej niż z Bayernem nie da się zagrać, ale po chwili uświadamiam sobie że w tym sezonie będą już normalnie dwumecze więc wszystko przed nami. Co tym razem? Dwucyfrówka?

1

@ShinobiQWE Może jak tu padnie dwucyfrówka to będzie normalna rewolucja a nie udawana.

0

@Coutinho007 To 8:2 z Bayernem to za mało żeby zrozumieć, że większość tych piłkarzy jest już w Barcelonie kompletnie wypalona?

0

@ShinobiQWE Na to wygląda skoro zostali...

0

@Coutinho007 Ja tam byłem i jestem za pozbyciem się starej gwardii, a wiele osób zmieniało zdanie z tygodnia na tydzień Eee ten się jeszcze przyda, bo taki stary nie jest." Kij z tym że zarabia o 3 razy za dużo i gra na kilka razy gorszym poziomie, ale ma nazwisko i ponad 20 mln obserwujących na Instagramie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?