- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
3
Jak czytam kolejne pytanie o transfer 9tki na konferencji albo rozważania na temat tego jak to Koeman potrzebuje 9tki do tego by jego system funkcjonował to mnie krew zalewa. Bartłomiej powinien pójść za kratki za takie zarządzanie...jak można było sprzedać/oddać Suareza nie mając jego zastępstwa?
1
@prokofiew Nie wiem, podobnie było z Alvesem, brak zastępstwa i Elo Dani... To jest zarządzanie Barto... Zostawiamy dziurę na danej pozycji i jakoś to będzie bo jest Messi ;D projekt sportowy kurła...
0
@prokofiew żeby było śmieszniej we francuskiej prasie krążą plotki że Bartek to kłamca i umowa z Koemanem na temat sprzedaży Suareza była totalnie inna. Ponoć Koeman zgodził się pod warunkiem sprowadzenia następcy w postaci Depaya, Depay latem był bardzo blisko, z powodu 2mln euro temat upadł bo w ostatniej chwili Bartek zmienił umowę starając się obniżyć jego cenę i prezes Lyonu się obraził. Takie cuda można było przeczytać we francuskiej prasie miesiąc temu:)
0
@JarekS Czyli wychodzi na to, że Bartomeu to kanciarz na maksa. On już zanim powie pierwsze zdanie to jest kłamstwem, w sumie żadna nowość, szkoda, że ta kanalia o 3 lata za późno odeszła z klubu...
0
@Coutinho007 wiele na to wskazuje, w hiszpańskiej prasie jak teraz sprawdziłem, też w sumie były takieś przebąkiwania, ale ludzie skupili się na tym że prezes Lyonu wkurzony powiedział kilka słów za dużo że jak Barcelona nie chce kupić Depaya bo za drogo to niech przyzna że jej nie stać (po zejściu z ceny mowa była o 7-8mln). Realia były takie że kibice skupili się bardziej na tym że mamy dużo zawodników ofensywnych i temat upadł, ale dzisiaj zawodnik który potrafił pięknie walczyć z reprezentacjami Francji, Niemiec, Włoch czy Anglii gdzie strzelał gole i asystował dzisiaj by się przydał.
Już pod koniec okienka transferowego Koeman zobaczył że Bartek leci w ch... jak sam oficjalnie przyznał że bezpośrednio musi informować o swoich planach zawodników bo z mediów dowiadują się cudów, a on samych o pewnych ruchach klubu nie ma pojęcia. Na katalońskich i francuskich forach wiele było że jedynym który się wyłamał był Puig i czas kiedy doszło do wielkiego "wypłakania" był dosyć mocno powiązany z tematami transferowymi w które Koeman był zaangażowany i które upadły z dnia na dzień. Od tego czasu klub w "transfery" bawił się sam i konsultacje z Koemanem były zakończone - to potwierdzili dziennikarze 3 największych gazet sportowych w katalonii, a także asystent Koemana w BarcaTV.