- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
0
"Jesteśmy w takim momencie, musimy wyjść z tego silniejsi, odrobić naszą pracę domową i pracować ciężej. Trzeba dawać z siebie więcej od początku i wyjść z tego...
Musimy skoncentrować się na sobie i na pracy do wykonania przez nas. " Marc-André ter Stegen
Marc akurat nie był winny upadku Barcy z Juve, ale w ostatnim czasie jego forma również nie jest na najwyższym poziomie, wspominając choćby jego błąd z Atletico, to i tak do niego zbytnio pretensji nie mam, jednak już gdzieś takie słowa słyszeliśmy. Tak było po Romie, Liverpoolu, Bayernie i teraz po Juventusie, a w niedalekiej perspektywie, jeśli nic się nie zmieni do tego czasu, czeka nas pewnie kolejna kompromitacja, bo rywale w kolejnej rundzie z najwyższej półki. Nie chciałbym kolejny raz słyszeć takich samych słów nawet od Marca, bo akurat jemu na pewno zależy.
Ciężkie czasy dla kibiców Barcy, kiedy to częściej słyszy się usprawiedliwienia po fatalnych porażkach niż słowa radości po zwycięstwach...
0
@Pilka_jest_okragla Co jest ta praca domowa, o ktorej mowi Niemiec?
0
@Colon Że każdy musi sam poprawić własne indywidualne braki i popracować nad tym by nie popełniać prostych błędów.
1
@MesQueUnClub_87 pare lat juz poprawiaja, moze w koncu sie uda.
0
@Colon Widocznie łatwiej jest o tym mówić, niż to zrobić w praktyce, próbują, próbują i im nie wychodzi ^^
0
@MesQueUnClub_87 Cos tam w mediach musza powiedziec, to jest jasne. Jesli jednak prawidlowo nie zdiagnozuja przyczyny, to i terapia moze potrwac troche zbyt dlugo.
Problem wielowarstwowy, ktory trwa od jakiegos czasu.