- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Jakiś czas temu, gdy Barcelona Ronalda Koemana rozgrywała swoje pierwsze mecze, większość osób na LR pisała, że nic nie oczekuje po tym sezonie, i że jest to sezon przebudowy. A po ostatnich paru meczach, szczególnie po Juve, wszyscy się spłakali i chcą zmiany trenera. Dajcie Koemanowi zagrać sezon z odpowiednią kadrą, i wtedy oceńcie czy powinien zostać zwolniony.
3
@Tomek_TF Zwolnienia trenera chcą idioci ale jeśli chodzi o mecz z Juve to tak sfrajerzyć pierwsze miejsce w grupie tylko Barca mogła.
1
@Tomek_TF ja rozumiem, że gole padają po błędach indywidualnych, ale on ustawia tak drużynę, że łatwiej do nich dojść, do tego problemy z wyprowadzeniem piłki przez za wysokie ustawienie atakujących.
0
@Rewolucja123 Możesz mieć rację. Koeman uparł się i nie widzi innej opcji niż 4-2-3-1. Jednak jest to jego wizja i rozliczałbym go z tego dopiero wtedy, gdy będzie miał odpowiednich piłkarzy, którzy będą pasować do tej wizji. Moim zdaniem dalej większość winy ponoszą zawodnicy, bo w obronie takiego kryminału jak w tym sezonie to ja nie pamiętam. Kontuzje też nie pomagają.
0
@Tomek_TF Przebudowa przebudową, ale zagrać tak słabo ze słabym Juve to żart.
5
@Tomek_TF kilka miesięcy temu niemal wszyscy marzyli o ustawieniu 4-2-3-1 i mieli dość 4-3-3. Dzisiaj niemal wszyscy płaczą, że Koeman musi wrócić do 4-3-3.
0
@Tomek_TF Jak popatrzysz uważanie to przewijają się te same osoby, które od samego początku atakowały Koemana teraz po prostu jest im łatwiej i są głośniejsi.